Zofia Zborowska pokazała nowe zdjęcie córki w nietypowym ubraniu. Fanka: Styl po dziadku

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie Nadziei. Dziewczynka ubrana jest w góralską stylizację, która była prezentem od dziecka. - Oj dużo dałabym za takiego modnego dziadka - napisała jedna z fanek pod zdjęciem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to spełnieni rodzice półtorarocznej córeczki o imieniu Nadzieja. Popularna para chętnie pokazuje w sieci nagrania i zdjęcia z udziałem dziewczynki, jednak przy tym zawsze starają się zasłaniać jej twarz. Tym razem aktorka zamieściła na Instagramie fotografię, na której Nadziejka przebrana jest w strój otrzymany od ukochanego dziadka. Trzeba przyznać, że ojciec Andrzeja Wrony ma naprawdę dobry gust.

Zobacz wideo Zofia Zborowska poprosiła mamę o pomoc w opiece nad córką. Maria Winiarska podpadła

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie córki. "Góraleczka jak się patrzy"

Zofia Zborowska w najnowszym wpisie na Instagramie zamieściła nowe zdjęcie córki. Uwagę zwraca nietypowa stylizacja małej. Dziewczynka przebrana jest w góralski strój, który otrzymała od swojego dziadka górala. W uroczych kadrach nie zabrało także Wiesi - ukochanej suczki rodziny. Nadziejka ma z nią bardzo dobre relacje. Widać, że Zosia dba o to, aby pokazywać dziecku, że pies jest bardzo ważnym członkiem rodziny. 

Kiedy jeden z dziadków jest góralem

- napisała Zosia pod zdjęciem. 

 

Fanka o rodzinnych tradycjach: Taki dziadek to skarb!

Na wyjątkowy wpis natychmiast zareagowali obserwatorzy Zborowskiej. Pod zdjęciem Nadziejki pojawiło się wiele komentarzy nawiązujących do uroczego góralskiego stroju. Fani przyznali, że małej pasuje tradycyjne podhalańskie przebranie. 

Słodzinka w regionie!
My słowianki.
Jak słodko!
Góraleczka jak się patrzy.
Jaką Nadzia ma mega tę czuprynkę.
Sama ubrałabym tak córkę, mimo że nikt z mojej rodziny góralskich korzeni nie ma.
Wnusia ma piękne ubranko. 
Modelka po mamie!

- czytamy w komentarzach. Niektórzy podkreślili, że mieć dziadka, rodowitego górala z krwi i kości, to wielki skarb dla rodziny. Inni zwrócili uwagę na to, że ojciec Andrzeja Wrony musi mieć naprawdę dobry styl:

Styl po dziadku.
Oj dużo dałabym za takiego modnego dziadka.
Taki dziadek to skarb!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaKarpiel-Bułecka o góralskim wychowaniu dzieci. "Jakbyś powiedział, że masz ADHD, dostałbyś klapsa"

Więcej o: