Mama zapakowała mikołajkowe prezenty. Nie zauważyła małej wpadki. "Bałwan z przyrodzeniem"

Jedna z mam postanowiła podzielić się swoją nietypową historią. Podczas pakowania prezentów mikołajkowych zauważyła pewną wpadkę. Otóż jeden z narysowanych bałwanków na świątecznej grafice, zamiast marchewki w okolicy nosa - miał ją w zupełnie innym miejscu. Kopulujące ze sobą renifery to kolejny "smaczek" rolki świątecznego papieru.

Rolka świątecznego papieru do pakowania prezentów okazała się pełna graficznych wpadek. Bałwan z przyrodzeniem, czy kopulujące ze sobą renifery to dość specyficzny obrazek, biorąc pod uwagę, że prezenty w niego pakowane miały trafić do dzieci.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz jest już gotowa na święta. Jakie prezenty znajdziemy pod jej choinką?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mikołajkowe prezenty w nietypowym opakowaniu. Mama podzieliła się "znaleziskiem"

Zbliżające się mikołajki to okazja nie tylko do świętowania, ale przede wszystkim wręczania sobie drobnych upominków. Najwięcej radości z tego dnia mają głównie dzieci, toteż rodzice odpowiednio wcześniej zajmują się prezentami. Jedna z mam, postanowiła zamówić w internecie świąteczny papier. Wybrała motyw. Czerwień z zielenią, renifery, bałwany i choinki. Nie zauważyła jednego, drobnego szczegółu.

Zauważyłam to dopiero, gdy pakowałam swój trzeci prezent

- opowiada zszokowana mama, której słowa cytuje portal kidspot.com.au.

Zostawiła dziecko z tatą. Pokazała, jak sobie radziZostawiła dziecko z tatą, a potem pokazała, jak sobie poradził. "Chyba miał za dużo czasu"

Co się okazało? Otóż na świątecznym papierze do pakowania, został przedstawiony bałwanek z przyrodzeniem oraz kopulujące ze sobą renifery.

Kobieta wybrnęła jednak z papierniczej wpadki i w strategicznych miejscach przykleiła świąteczne nalepki, tak aby żadne obrazki nie gorszyły dzieci. Jednak jak się okazuje, ten wyjątkowy nadruk nie był przypadkiem. Nicole, która podzieliła się z czytelnikami portalu kidspot.com.au swoim odkryciem zrobiła zakupy w sklepie typo.com.

Typo to znana marka, która ma w ofercie podobne rzeczy, jednak z przeznaczeniem raczej dla osób dorosłych, a nie dzieci. Co prawda, na ich stronie internetowej nie ma już w ofercie papieru do pakowania, ale z podobnym motywem znaleźliśmy świąteczne torebki do prezentów. Kosztują jedynie dwa funty za sztukę.

dyskusja taty z kilkuletnią córkąŻycie z kilkulatką to nie jest prosta sprawa. "One tak mają od urodzenia"

Więcej o: