"Nadałam dziecku szlacheckie imię. Spotkałam się z hejtem. Ludzie uważają, że to pretensjonalne"

Portal "The Sun" opisał historię mamy, która nadała swojemu dziecku nietypowe imię. Jak żali się kobieta, z powodu swojego wyboru spotyka się z nieustanną krytyką. Ludzie twierdzą, że zwracanie się do dziecka Lord Daniel Lucy to zły pomysł.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Niektórzy, wybierając imię dla dziecka, przeglądają rankingi najpopularniejszych imion i kierują się jego funkcjonalnością, inni chcą, żeby było jedyne w swoim rodzaju. Portal "The Sun" nieustannie opisuje historie rodziców, którzy narazili się opinii publicznej z powodu wybranych przez siebie pozycji. Ostatnio do kolekcji dodano historię mamy, która nadała swojemu dziecku królewskie imię

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz: Nikt nie ma prawa mówić mi, jak mam wychowywać dzieci

"Ludzie uważają, że to pretensjonalne"

Kiedy wyszło na jaw, że dziecko kobiety nazywa się  Lord Daniel Lucy, natychmiast posypały się żarty. Pomimo tego, że Lord to mężczyzna cieszący się władzą i autorytetem. W języku angielskim nie brakuje zwrotów z tym słowem: "Oh Lord" (O Panie!) albo "Lord have mercy" (Panie, miej litość) to pierwsze skojarzenia internautów. Ludzie pisali, że mama nie mogła wybrać gorzej.

Mama, której pretensjonalność jest silniejsza niż miłość do dziecka. Biedny maluch
Nie możesz tak po prostu nadawać swojemu dziecku tytułów szlacheckich

- grzmieli w komentarzach.

Narzucano mamie, aby przeprosiła malucha za to, jaką krzywdę mu wyrządziła. Nawet osoby, które śledziły drogę kobiety do macierzyństwa, sugerowały jej, żeby posługiwała się drugim imieniem chłopca, czyli Daniel. Nikt nie zrozumiał jej wyboru. A wy, co o tym myślicie? 

Coraz więcej zachorowań na wirusa RSV"Lekarze kazali nam się modlić". Nowy "wirus celebryta" sieje postrach

Więcej o: