Zostawiła dziecko z tatą, a potem pokazała, jak sobie poradził. "Chyba miał za dużo czasu"

Kiedy mama niemowlęcia wychodzi z domu, jest to dla reszty rodziny duże wydarzenie i wyzwanie. W końcu spędza z maluszkiem najwięcej czasu, a jeśli karmi piersią, to ona jest odpowiedzialna za wszystkie jego posiłki. Ostatnio jedna z mam pokazała, co wydarzyło się, kiedy zostawiła dziecko z mężem. Przesadził?

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Na profilu "Ockey Dockey" na Facebooku często pojawiają się zabawne nagrania o tematyce parentingowej. Ostatnio rekordy popularności pobiła rolka "Kiedy mama wychodzi na miasto, a dziecko toleruje jedynie karmienie piersią". Nagranie rozpoczyna się od rodziców, którzy siedzą z maluszkiem na łóżku i podczas gdy zadowolona mama szykuje się do wyjścia, wyraz twarzy taty zdradza coraz większą panikę.

Zobacz wideo Czy Robert Burneika jest kreatywnym ojcem?

Zostawiła dziecko z tatą, a potem pokazała, jak sobie poradził

W kolejnych kadrach widzimy m.in., jak tata prostuje sobie włosy, zakłada czapkę, wycina dziurki w t-shircie i sprawdza, czy mleko ma odpowiednią temperaturę. Na koniec przykleja do czapki zdjęcie mamy i przez dziurki w koszulce podkłada maluchowi butelkę. Kiedy maluch spokojnie je w ramionach ojca, mężczyzna z ulgą wydycha powietrze. Filmik można obejrzeć TU.

Dziecko wygląda na szczęśliwe, że "mama wróciła na czas, żeby je nakarmić"
Nie jest łatwo przekonać dziecko, które było karmione piersią, żeby jadło z butelki. Świetna robota

- czytamy wśród komentarzy. Chociaż nagranie stworzono z przymrużeniem oka, wśród opinii nie zabrakło słów krytyki.

Tata musi odwołać świętaTata musi odwołać święta. Zrozpaczony pokazał na TikToku, co zrobiło dziecko

Zrobił włosy tylko po to, żeby zakryć się zdjęciem żony
Myślę, że tata miał za dużo czasu, skoro był w stanie wyprostować włosy i wydrukować zdjęcie mamy. Potem przykleić je do kapelusza i wyciąć dziury w koszulce, żeby nakarmić dziecko. Mam 3 dzieci i spodziewam się czwartego, mój mąż nigdy nie miał problemów z karmieniem naszych dzieci, kiedy tego potrzebowały

- pisali użytkownicy Facebooka. 

dyskusja taty z kilkuletnią córkąŻycie z kilkulatką to nie jest prosta sprawa. "One tak mają od urodzenia"

Więcej o: