Mama pracuje w Biedronce. Pokazuje, jakie paczki dostały jej dzieci na święta

Młoda mama pokazała, co zawierają upominki świąteczne dla dzieci, które dostała od pracodawcy. Kobieta pracuje w Biedronce. Zobaczcie, co otrzymała.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Święta to czas, gdy ludzie obdarowują się upominkami. W wielu zakładach pracy, pracownicy dostają paczki świąteczne dla swoich dzieci. Co się znajduje w takich paczkach? Jedna mama pokazała na filmiku, co podarowała najmłodszym Biedronka, w której kobieta pracuje na co dzień. 

https://www.tiktok.com/@niebanalnamatka/screenshotTiktokerka pokazała paczki świąteczne od Biedronki. "Nie wiem, czemu ludzie tak narzekają"

Młoda mama pracuje w Biedronce. Pokazała zawartość świątecznych paczek dla dzieci

Młoda mama dwójki dzieci, pracownica Biedronki i właścicielka konta Niebanalna matka na TikToku pokazała, co dostały jej dzieci w paczkach świątecznych od pracodawcy kobiety. Co znalazło się w paczkach dla najmłodszych? Pierwszy chłopiec otrzymał: zabawkę - żabkę, paczkę krówek, żelki, grę planszową Jaś i Małgosia oraz karcianą Bingo Psi Patrol, drewniane klocki, rodzynki i ciasteczka. Natomiast starszy z braci dostał: paczkę krówek, cukierki toffi, rodzynki, ciastka, wafelki, grę Punto, cukierki musujące, żelki, głośnik bezprzewodowy oraz grę planszową "Pirates battleship". Ale młoda mama dostała też paczkę dla siebie.

Mikołaje ze Stowarzyszenia Dzięki WamSzykują paczki dla chorych i ubogich, ale same też potrzebują pomocy. Spłonęła im część domu

Młoda mama pracuje w Biedronce. Pokazała zawartość świątecznych paczek

Oprócz solidnych paczek z upominkami dla obu chłopców, młoda mama dostała od pracodawcy również prezent dla siebie. Co się znalazło w paczce dla dorosłej osoby? Pracownica dyskontu otrzymała następujące upominki: paczkę krówek, pierniczki, herbatę, kawę rozpuszczalną, małą bombonierkę, dużą czekoladę, parasolkę, skórzane etui na dokumenty oraz dwa portfele - męski i damski. Dodatkowo, pracownicy dyskontu otrzymują też bony podarunkowe do wykorzystania w Biedronce lub Hebe. 

Więcej o: