Anna Lewandowska pokazała córkę w ramionach Roberta. Wzruś, ale my patrzymy tylko na włosy Klary

Rodzina Anny Lewandowskiej przeżywa teraz wyjątkowy czas. Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze, a oczy całej Polski (i nie tylko) skupione są na Robercie Lewandowskim. Żona napastnika bardzo go wspiera i pokazuje rodzinne zdjęcia.

Cała Polska trzyma kciuki za naszą reprezentację w piłce nożnej. W Katarze trwa właśnie Mundial 2022, a naszym udało się przejść do 1/8 finału. Polacy z napięciem obserwują każdy ruch naszego najlepszego piłkarza i jednego z najlepszych napastników na świecie Roberta Lewandowskiego. Na zawodniku ciąży ogromna presja, więc z pewnością nieocenionym wsparciem są dla niego jego bliscy. 

Po więcej wiadomości z kraju i ze świata zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Anna Lewandowska jest razem ze swoim mężem i dziećmi w Katarze. Na swoim Instagramie pokazuje przepiękne zdjęcia: siebie, bliskich i czarownych krajobrazów. Nie brakuje też ciepłych rodzinnych ujęć. W dzień meczu Polska-Argentyna pokazała na stories jak Robert Lewandowski trzyma w ramionach Klarę. Obrazek wzruszający, jednak my patrzymy przede wszystkim na fryzurę dziewczynki. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i RobertaAnna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Roberta Screen z Instagram.com/annalewandowska/?hl=en

To niesamowite, że mała Klara ma już tak długie włosy. Wydaje się, że nawet jej mama nie zapuściła aż tak długiej fryzury. W dodatku hiszpańskie słońce bardzo rozjaśniło włoski córki Lewandowskich. Gdyby szukała pomysłu na karnawałowe przebranie, z powodzeniem mogłaby uchodzić za małą Shakirę.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i chwile zwątpienia

Anna Lewandowska stara się wspierać męża w jego karierze, ale sama też nie zaniedbuje swojej. Przyznała ostatnio, że zdarza jej się mieć wyrzuty sumienia, że nie spędza z córkami aż tyle czasu. Można domniemywać więc, że pobyt w Katarze będzie przy okazji pełnił funkcję rodzinnych wakacji

Miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie i o swoich marzeniach i celach - napisała kilka dni temu Anna Lewandowska na swoim Instagramie.
Więcej o: