Tata musi odwołać święta. Zrozpaczony pokazał na TikToku, co zrobiło dziecko

Jason Madden podobnie jak wielu rodziców kupił prezenty na święta o wiele wcześniej i ukrył je w domu. Niestety mimo to na TikToku ogłosił, że w tym roku świąt nie będzie. Okazało się, że jego córeczka pokrzyżowała mu plany.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Ukrywanie prezentów przed dziećmi wymaga sporej kreatywności, szczególnie jeśli zrobimy zakupy długo przed świętami. Rodzice, którzy planują przekonać się, czy rzeczywiście "najciemniej jest pod latarnią", mogą się zdziwić. Przykładem na to jest filmik, który opublikował na TikToku Jason Madden. Tata ukrył wszystkie rzeczy w szafie i myślał, że spisał się na medal. Nie przewidział tego, co zrobi jego córka. 

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Tata "musi odwołać święta"

Nagranie, które odtworzono ponad milion razy, jest przestrogą dla wszystkich rodziców. Córka Jasona znalazła wszystkie prezenty, które mężczyzna ukrył w szafie. Chociaż zrozpaczony tata próbował tłumaczyć dziewczynce, że "to nie to, co myśli", nie dawała za wygraną.

To święta, potrzebujemy prezentów!

- krzyczy rozbawione dziecko, a tata z bezradności łapie się za głowę. Pod filmikiem nie zabrakło komentarzy od użytkowników aplikacji, którzy wpadli na to, jak przechytrzyć dziecko.

Powiedz jej, że to dla dziewczynki z sąsiedztwa, która miała nic nie dostać. Moja mama zawsze mi tak mówiła i jej wierzyłam
Powiedz jej, że to dla rodziny. Zawsze mówię swoim dzieciom, że to dla ich kuzynów

- czytamy. Inni dodali:

To mój największy koszmar
Dlatego mówi się dzieciom, że i Mikołaj i rodzice przynoszą prezenty.

Tata jednak żartobliwie stwierdził, że w tym roku świąt nie będzie.

Mama nagrała wyjątkową relację rodzeństwaStarszy brat zasnął z noworodkiem na kanapie. Mama chciała zabrać dziecko. "O nie!"

Więcej o: