Tata stosuje sprytny trik, by uspokoić i nakarmić dziecko. Wystarczy jedynie dziurka w koszulce

Tata wymyślił prosty, a zarazem prosty trik, aby nakarmić i uspokoić dziecko. Jak to zrobił? Potrzebował między innymi dziurki w koszulce. Zobaczcie, jakie to proste.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

TikTok jest kopalnią nie tylko zabawnych filmików, ale i ciekawych treści, które mogą pomóc w życiu codziennym. Ten pomysłowym tata pochwalił się prostym trikiem, który pozwala szybko uspokoić i nakarmić malucha. Jedną z potrzebnych rzeczy jest dziurka w koszulce. Co trzeba zrobić? Zobaczcie sami.

Tata uspokoił i nakarmił malucha dzięki sztuczce. Potrzebna jest dziurka w koszulce

Na koncie użytkownika chypdeplo (Mrbeast fan I) pojawił się ostatnio filmik, na którym tata pokazał ciekawy sposób na nakarmienie i uspokojenie dziecka. Potrzebował do tego dziurki w koszulce na wysokości piersi, butelki z mlekiem, poduszki pod kark oraz peruki. Pomysłowy tata wsunął butelkę pod koszulkę tak, aby smoczek wystawał przez dziurkę jak pierś matki, a poduszkę ułożył sobie na brzuchu. Dodatkowo, aby łatwiej udawać matkę malucha, założył perukę i skropił się jej perfumami. Miał też przygotowane duże zdjęcie jej twarzy. W takim rynsztunku tata zaczął karmić dziewczynkę, która bez większych problemów uspokoiła się i wypiła mleko. Oryginalny pomysł karmienia i uspokojenia dziecka szybko zaskarbił kreatywnemu tatusiowi serca internautów.

Tata karmił dziecko udając matkę. Sympatyczny filmik szybko stał się viralem

Nagranie ojcowskiego triku na karmienie dziecka zdobyło 1.3 miliona polubień oraz prawie 16 tysięcy komentarzy. Internauci są rozbawieni nietypowym sposobem opieki nad dzieckiem:

 Mina małej najlepsza... Ciekawe co sobie o nich myśli.
No tego jeszcze nie grali.
Dziecko myśli: "Daj mi w końcu tę butelkę"
W bardziej skomplikowany sposób już się nie da?

Niektórzy komentujący żartobliwie pytają też, który to odcinek "Modern Family". Ale nie brakuje osób, które podziwiają pomysłowego tatę:

Poziom zaangażowania taty jest ogromny.
Nigdy nie widziałem bardziej zaangażowanego taty. Tak trzymaj, tatusiu!
Tata z przygotowanym całym wyposażeniem.
Więcej o: