Żądny przygód tata poszedł z dziećmi na plac zabaw. To nie był dobry pomysł przy jego gabarytach

Mierz siły na zamiary - mówi stare powiedzenie, o którym najwyraźniej zapomniał pewien spragniony wrażeń tata. Przy jego gabarytach zabawa na drabinkach nie była najrozsądniejsza.

Dzieci niczego tak nie uwielbiają jak zabawy ze swoimi rodzicami. Czasem jednak zabawa może skończyć się w mało przyjemny sposób. Zwłaszcza jeśli rodzic zatraci się w zabawie i zapomni o swoich ograniczeniach. 

Więcej wiadomości z kraju i ze świata przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Tak też stało się w przypadku pewnego taty, który tak bardzo chciał brać czynny udział w zabawie na placu zabaw, że przepłacił to filmikiem wstydu, wiralującym po sieci. Mężczyzna postanowił przejechać się na sprężynowej huśtawce. O ile jednak udało mu się zmieścić w siedzisko, o tyle wyjść z niego już nie. Jego uczynna żona wzięła telefon w ręce i nagrała jego zmagania z zabawką.

Niestety, okazało się, że przypadek ojca czworga dzieci jest na tyle poważny, że trzeba było wezwać strażaków na pomoc. Mundurowi rozcięli zabawkę i uwolnili zażenowanego mężczyznę

Film stał się z oczywistych względów bardzo popularny w sieci. Udostępniła go strona na Facebooku publikująca rozrywkowe treści - Tyla. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ludzie jednak rzadko okazywali współczucie tacie.

Znacie te dzieciaki, które utknęły między sztachetami w płocie? To one, kiedy dorosną.
Właśnie przez takich ludzi zabawki na placykach są nieustannie popsute
 Jego dzieci musiały się za niego wstydzić!

Cóż, może wciskanie się w dziecięcą huśtawkę nie byłonajlepszym pomysłem, tym bardziej, że po interwencji strażaków, wiele z niej nie zostało, trudno nam surowo oceniać tego tatę. Chciał dobrze, choć nieco przeliczył siły na zamiary. Swoją karę już dostał w postaci powyższego filmiku. 

Zobacz wideo Bezpieczeństwo na placu zabaw. O czym warto pamiętać?
Więcej o: