Sylwester dla nastolatków z ojcem Rydzykiem. Tyle kosztuje pakiet dla młodzieży od 13 lat

Radio Maryja organizuje Sylwestra dla wiernych z myślą o młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę oraz "czas na zastanowienie się nad sobą".

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Radio Maryja postanowiło zorganizować zabawę, która potrwa trzy dni. Na miejscu chętnych czeka darmowy nocleg w Toruniu, gdzie znajduje się siedziba stacji założonej w 1991 roku przez Tadeusza Rydzyka. W takcie pobytu należy zapłacić jedynie za wyżywienie. Żeby wziąć udział w sylwestrowej zabawie, trzeba spełnić jeden warunek. Chodzi o wiek.

Sylwester dla nastolatków z ojcem Rydzykiem

Więcej artykułów dotyczących aktualnych wydarzeń przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Lenka KlimentovaLenka Klimentova krytykowana za to, że nie ochrzci dziecka? "Nawet sąsiedzi mówili"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Sylwester zostanie zorganizowany tylko dla młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę oraz "czas na zastanowienie się nad sobą".

Zapraszamy cię na Sylwestra z cyklu Życie to COŚ WIĘCEJ! Od 30 grudnia 2022 roku do 1 stycznia 2023 roku w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W programie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa

- czytamy na stronie radiomaryja.pl.

W zaproszeniu zwrócono się do dziadków i rodziców potencjalnych uczestników imprezy, sugerując, aby zachęcili młodszych do uczestnictwa w wydarzeniu.

Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników.

- napisano.

Okazuje się, że koszt uczestnictwa w wydarzeniu nie jest wysoki. Należy uiścić opłatę w wysokości 150 zł, która pokryje koszt posiłków. Zapisywać się można jedynie przez formularz zamieszczony na stronie internetowej rozgłośni. Należy zaznaczyć, że będzie to już drugi Sylwester z cyklu "Życie to coś więcej!".

Maria Konopnicka, fotoportret z 1897 r.Maria Konopnicka wyparła się chorej umysłowo córki. "Wyrodną" Helenę spotkał smutny los

Więcej o: