Mama dała córce koronę. Dyskretnie nagrywała, jakim krokiem mała dziewczynka idzie po osiedlu

Jak dziewczynka będzie nosić koronę? Pewna mama dała ozdóbkę córeczce i z ukrycia nagrywała jakim krokiem dziecko idzie po osiedlu.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Chyba każda kobieta lubi biżuterię i ozdoby. Ta dziewczynka jest tego najlepszym dowodem. Kilkulatka dostała od mamy dziecinną koronę, w której przeszła się po osiedlu, na którym mieszka. Jej mama z ukrycia nagrywała, jakim krokiem jej córeczka idzie po osiedlu. Zdecydowanie mała ma zadatki na przyszłą modelkę. 

mama wspomina poród trojaczków i pierwsze chwile z całą rodzinąBliźniaczki zajmują się trojaczkami. "To jest właśnie mój największy koszmar"

Dziewczynka dostała koronę. Mama dyskretnie nagrała, jakim krokiem mała szła po osiedlu

Kilkuletnia dziewczynka ubrana w błękitną bluzkę z dłuższym rękawem i zwiewną, tiulową, błękitno - fioletową spódniczkę założyła na głowę koronę pełną kolorowych klejnotów. Jej mama dyskretnie nagrała, jak jej córka szła przez osiedle w stroju księżniczki. Dziewczynka kroczyła w iście królewskim stylu - szła przed siebie dumnie, tanecznym krokiem, jakby tylko ona się liczyła. Krótka scenka jest tak urocza, że nic dziwnego, że nagranie z małą księżniczką zdobyło serca mnóstwa internautów. 

Rodzice nagrali pierwsze spotkanie córki z braciszkiem. Nie spodziewali się takiego komentarzaRodzice nagrali pierwsze spotkanie córki z braciszkiem. Nie spodziewali się takiego komentarza

Dziewczynka z koroną szła po osiedlu. Nagranie z małą księżniczką szybko stało się sławne

Dumne i taneczne kroki dziewczynki ubranej w zwiewną kreację i błyszczącą w słońcu koronę zdobyły na TikToku już prawie milion polubień, a pod postem internauci napisali prawie tysiąc komentarzy. Wpisy są pełne komplementów dla kilkulatki:

Nie trzeba super butów, żeby być królową.
Tak trzeba iść przez życie.
Rośnie Gwiazda.
Ruszaj, mała panno! Mam nadzieję, że ta pewność siebie nigdy nie zgaśnie.
Zachowanie godne głównej bohaterki.
Jest olśniewająca.
Ona żyje najlepiej jak się da.
Tak powinna się czuć każda kobieta.
Wie, że jest cudowna!
Zdecydowanie jest królową i wie o tym. Na pewno daleko zajdzie w życiu.
Więcej o: