Nagrywali chrzciny dziecka. Gest chłopca zaskoczył księdza i gości

Rodzice postanowili nagrać chrzest dziecka. Gdy ksiądz pokropił głowę malca, a następnie wziął go na ręce, wydarzyło się coś niespodziewanego. Wszyscy patrzyli na jego gest. "Bardzo mnie to bawi" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom oglądanie, publikowanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Na początku zyskała na popularności za sprawą układów tanecznych nagrywanych przez celebrytów i nastolatki, ale szybko przybyło na niej o wiele więcej treści. Obecnie na TikToku nie brakuje relacji z podróży oraz wydarzeń rodzinnych, poradników z rozmaitych dziedzin, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, filmików z uroczymi zwierzątkami w roli głównej, a także nagrań autorstwa rodziców. 

Zachowanie dziecka podczas chrztu zaskoczyło rodziców

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

To miała być urocza sesja zdjęciowaTo miała być urocza świąteczna sesja z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Wiadomo, że chrzest jest dla chrześcijan najważniejszym sakramentem. Rodzice często decydują sie ochrzcić małe dzieci, a na uroczystość zapraszają całe rodziny. Inwestują również w kamerzystę, aby uwiecznił istotny moment. 

Na profilu na TikToku @caseyklosowski opublikowano właśnie nagranie z chrzcin małego dziecka. Widać na nim rodziców, chrzestnych, gości oraz księdza stojących w kościele. Tata trzyma malca i pochyla się z nim w stronę chrzcielnicy, podczas, gdy kapłan kropi główkę dziecka. Często zdarza się, że maluchy  są zdezorientowane podczas chrztu i głośno przy tym płaczą. W tym przypadku było jednak zupełnie inaczej.

Gdy po wszystkim ksiądz otarł czoło dziecka, wziął je na ręce i zaczął głośno śpiewać, w kościele rozległy się brawa. Ku zaskoczeniu zgromadzonych malec sam zaczął klaskać, a ten gest rozbawił zarówno gości i rodziców, jak i samego kapłana.

Za każdym razem, kiedy to oglądam, bardzo mnie to bawi
Aż miło popatrzeć na taką reakcję
Jest taki uroczy

- komentowali nagranie rozbawieni internauci.

Zabrali małe dziecko na wesele. Pokazali, jak je spędziłoZabrali małe dziecko na wesele. Pokazali, jak je spędziło. "Imprezował zbyt ostro"

Więcej o: