Katarzyna Bosacka jest matką czwórki dzieci. Zdradza jak zrobić obiad za 5 zł [MAMY CZAS]

Inflacja zajrzała nam wszystkim do portfeli. W najnowszym odcinku "Mamy Czas" postanowiliśmy porozmawiać z Katarzyną Bosacką, ekspertką od zdrowego żywienia, jak kupować, by nie zbankrutować, szczególnie kiedy ma się dzieci.

Nie da się ukryć, że ceny wszystkich produktów poszły drastycznie w górę. Przekonali się o tym także rodzice, którzy nie tylko kupują artykuły spożywcze, ale również pieluchy czy artykuły higieniczne. Chcąc dowiedzieć się, jak zaoszczędzić chociaż trochę, postanowiliśmy porozmawiać z Katarzyną Bosacką, mamą czwórki dzieci, a także ekspertką od zdrowego stylu życia.

Dzieci muszą być w kuchni z rodzicami 

Kasia nie tylko podpowiedziała nam, jak robić zakupy, by nie zbankrutować. Opowiedziała też o tym, że rodzice często popełniają błąd, nie wpuszczając swoich dzieci do kuchni. Według niej nawet najmłodsi świetnie poradzą sobie z pokrojeniem sałatki jarzynowej. Dzięki temu dzieci zobaczą, jak dokładnie przygotowuje się dane potrawy, a także poznają smak i strukturę dotąd nieznanych im produktów. To może być również doskonały pomysł na spędzenie wspólnie czasu. 

W drugiej części programu położna Dominika Lipiak zdradza, dlaczego warto do stałej rutyny naszego dziecka wprowadzić masaż i kiedy najlepiej go robić. Na koniec zapraszamy na trening z Edytą Litwiniuk. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.