Dramat każdej mamy. Dziecko zostało sam na sam z margaryną

Najlepsze rodzicielskie historie zaczynają się od słów: "odwróciłam się tylko na chwilę...". Konfrontacja córeczki z margaryną też rozpoczęła się od tych kilku sekund nieuwagi.

Lista niebezpiecznych przedmiotów, z którymi dziecka nie można zostawiać sam na sam jest długa: kapsułki do prania, tabletki do zmywarki, noże, igły, żyletki, zapałki, kuchenka, otwarty ogień, odkręcony krem do pupy... Teraz jeszcze wiemy, że należy dopisać tutaj także margarynę. Dlaczego? Spójrzcie na filmik wrzucony przez pewnego tatę z Brazylii - zobaczycie go pod tym linkiem (uwaga! materiał zawiera treści, które mogą źle wpłynąć na delikatne rodzicielskie serduszka!).

Dziecko wysmarowało się margarynąDziecko wysmarowało się margaryną Screen z Instagram.com/fernandinhofilho_

Więcej wiadomości z kraju i ze świata przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Ta historia zaczęła się podobnie do wszystkich innych tego typu. Prawie dwuletnia Sofia zajęta była swoim rysunkiem, więc mama wyszła tylko na chwilę zmienić młodszemu synkowi pieluchę. Gdy wróciła, zastała córkę nakładającą na siebie grubą warstwę margaryny. Nie pozostało już nic innego jak wyciągnąć telefon i nagrywać.

Zobacz wideo Tłuste plamy nie będą już problemem! Wystarczy, że użyjesz rozpuszczalnika lub... mąki ziemniaczanej
Zwykle tego typu obrazki oglądałem na profilach innych rodziców, nie sądziłem, że to się przydarzy także i mnie - napisał pod wrzuconym przez siebie filmikiem ojciec Sofii. 

Cóż, serdecznie współczujemy. Na pocieszenie przypominamy historię mamy, która przegrała z Sudocremem. 

Więcej o: