Rodzice nagrali pierwsze spotkanie córki z braciszkiem. Nie spodziewali się takiego komentarza

Rodzice postanowili nagrać, jak ich starsza córka zareaguje na pojawienie się nowego członka rodziny. Nie takich słów oczekiwali. "Doskonale rozumiem tę dziewczynkę" - komentują rozbawieni internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca oglądanie, publikowanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi autorstwa nastolatek, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje relacji z podróży i różnych wydarzeń medialnych, poradników i tutoriali, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych oraz materiałów autorstwa rodziców.

Rodzice nagrali pierwsze spotkanie córki z braciszkiem

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Reakcja uczniów na zastępstwoKsiądz pokazał reakcje klasy, gdy zamiast chemii mają religię

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @middle.mom mama dzieli się z internautami różnymi aspektami swojego życia codziennego, w tym wychowywania pociech. Jej profil obserwuje prawie 46 tys. osób. Na jednym z nagrań uchwyciła intymny moment pierwszego spotkania rodzeństwa.

Na filmiku widać dziewczynkę, która pierwszy raz trzyma swojego młodszego braciszka. Rodzice byli ciekawi, jak zareaguje na pojawienie się dziecka, ale takich słów raczej się nie spodziewali.

Wreszcie jestem od kogoś wyższa 

- podsumowała.

W tle słychać było śmiech rodziców, a okazuje się, że reakcja starszej siostry rozbawiła też internautów. Nagranie obejrzano ponad 22 tys. razy i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Czuję się tak samo, gdy spotykam kogoś niższe
Z tego samego powodu uwielbiam trzymać noworodki. Słodkie!
To jej młodszy braciszek. Niech się cieszy, póki ta chwila trwa. Gwarantuję, że pewnego dnia będzie wyższy
Nie uświadamiaj jej, że jako chłopiec w późniejszym życiu będzie wyższy od niej. Wiem coś o tym, mam tylko braci. Przynajmniej od mamy jestem wyższa
Nie bądź tego taka pewna. Mój młodszy brat jest 20 cm wyższy ode mnie
Doskonale rozumiem tę dziewczynkę, ja też zawsze jestem najniższa
Pewnego dnia ją przerośnie

- pisali.

Spojrzała na pracę domową dziecka i ją zamurowało. 'Głupimi łatwiej rządzić'Spojrzała na pracę domową dziecka i ją zamurowało. "Głupimi łatwiej rządzić"

Więcej o: