Ksiądz pokazał reakcje klasy, gdy zamiast chemii i matmy mają religię i wf. "Prawdziwe"

Najlepsza wiadomość dla uczniów? Odwołane zajęcie. Nie zawsze jest jednak możliwość wcześniejszego wyjścia do domu, toteż uczniom organizowane są wtedy zastępstwa. Jeden z księży postanowił zobrazować to i zmontował filmik, który ponoć jest idealnym odzwierciedleniem sytuacji, kiedy uczniowie dowiadują się, że zamiast matematyki, czy chemii - maja religię, albo wf.

Ksiądz, którego kanał jest bardzo popularny na Tik Toku, wrzucił filmik, który ponoć doskonale odzwierciedla zachowanie uczniów, kiedy dowiadują się, że ich plan lekcji został nieco zmodyfikowany. Zamiast matematyki, czy chemii - idą na religię albo wf.

Zobacz wideo Kidawa-Błońska o wyprowadzeniu religii ze szkół i Funduszu Kościelnym

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ksiądz pokazał reakcję klasy na wieść o zastępstwie

Najlepsza wiadomość w czasie dnia w szkole? Odwołane lekcje, ewentualnie zastępstwo. Cieszą szczególnie takie, podczas których nie trzeba zbytnio nadwyrężać szarych komórek. Jeden z księży, który szczególnie aktywny jest w mediach społecznościowych, nagrał filmik, który pokazuje reakcję klasy na dobre wieści, czyli zamiast matematyki i chemii, będzie religia, albo wf.

Filmik zyskał już ponad 11 tys. polubieni i jest szeroko udostępniany, a uczniowie komentujący nagranie, zgadzają się z księdzem.

No cóż, prawdziwe
Oj tak nie ma lepszej lekcji od religii
Zamiast chemii i matmy na historię albo wf
Zawsze się cieszyłam jak była religia
Ja tak mam
W 100 procentach prawda

- piszą użytkownicy Tik Toka.

PieniądzeZasiłek obywatelski zatwierdzony. Ulgi dla poszkodowanych przez inflację

Filmik pokazujący emocje, jakie towarzyszyły trenerowi kadry reprezentacji Polski na mundialu, są szczere i prawdziwe. Uchwycony został moment, jak Czesław Michniewicz cieszył się z nietrafionego rzutu karnego drużyny Arabii Saudyjskiej. Zdaniem księdza Sebastiana Picura, tak samo zachowują się uczniowie, którzy na wieść, że matematyka, czy chemia zostały zastąpione religią - całym ciałem pokazują swoją radość. Jednak, czy na pewno radość uczniów jest szczera? Wielu z nich traktuje religię, jako odskocznie i przerwę w dość napiętym palnie lekcji.  

Poszedł do urzędu i zapomniał imienia córki. 'Może Barbara, może Elżbieta, a nie... Regina'Poszedł do urzędu i zapomniał imienia córki. "Może Barbara, Elżbieta, albo Regina"

Więcej o: