Agnieszka Włodarczyk reaguje na złośliwe słowa od fanki. "Nie jestem już kobietą, tylko matką"

Agnieszka Włodarczyk otrzymała od fanki nieprzyjemny komentarz dotyczący tego, że zatraciła swoją kobiecość na rzecz bycia matką. Aktorka zareagowała na nieprzyjemny zarzut i z dużą klasą odpowiedziała swojej obserwatorce. - Głównie jestem matką, natomiast jestem też kobietą, która sprząta, która pierze, która jest kochanką, która dba o swojego mężczyznę - podkreśliła partnerka Roberta Karasia.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Agnieszka Włodarczyk ponad rok temu została mamą małego Milana. Ojcem dziecka jest partner aktorki Robert Karaś. Troskliwi rodzice świetnie odnajdują się w nowej roli, a rodzicielstwo daje im dużo satysfakcji, dzięki czemu z powodzeniem realizują się także zawodowo.

Aktorka chętnie opowiada na Instagramie o macierzyństwie, gdzie obserwuje ją ponad 300 tys. followersów. Włodarczyk wymienia się z nimi rodzicielskimi poglądami i radami związanymi z wychowaniem dziecka. Niestety popularność wiążę się także z hejtem ze strony internautów. Ostatnio Włodarczyk boleśnie się o tym przekonała. Krytyka ze strony fanki dotknęła ją na tyle mocno, że postanowiła odpowiedzieć na nią w specjalnym nagraniu na InstaStories.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk mierzy się z krytyką. "Tu już nie ma ciebie jako kobiety, jest tylko matka"

Agnieszka Włodarczyk zamieściła na InstaStories urocze zdjęcie, na którym bawi się ze swoim małym synem. Tuż po publikacji fotografii, ku wielkiemu zdziwieniu, aktorka otrzymała nienawistny komentarz od jednej z internautek, która zarzuciła jej, że zatraciła swoją kobiecość na rzecz bycia matką.

Tu już nie ma ciebie jako kobiety, jest tylko matka. Wiem, że ciężko jest znaleźć balans, ale uwierz mi, warto spróbować

- napisała internautka, kończąc wiadomość "ciepłym" "Pozdrawiam". Mama Milana nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi.

Dla mnie aż matka. Pokazuję to, co chcę pokazać, a resztę zostawiam najbliższym

- dodała na opublikowanym screenie. Nieco później dodała także wideo, w którym szerzej odniosła się do krytycznych słów nieprzyjemnej obserwatorki. 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Instagram / Agnieszka Włodarczyk screen

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Instagram / Agnieszka Włodarczyk screen

"Podobno nie jestem już kobietą, tylko matką, jakby matka nie była już kobietą"

Włodarczyk w nagraniu na InstaStories dosadnie skomentowała całą sytuację i przyznała, że nie do końca rozumie intencje internautki i jej przelaną złość:

Podobno nie jestem już kobietą, tylko matką, jakby matka nie była już kobietą. Dziwne są czasami te wiadomości, które dostaję i nie wiem, co kieruje takimi osobami, że wrzucają komuś na wiadomości prywatne takie swoje spostrzeżenia, o które tak naprawdę ja nie proszę. I jak to jest z byciem już tylko matką? W głównej mierze jestem matką, głównie jestem matką, natomiast jestem też kobietą, która sprząta, która pierze, która jest kochanką, która dba o swojego mężczyznę. Myślę, że jestem całkiem spoko kombo i takie teksty są zupełnie zbędne.
 
Więcej o: