Mama nagrała, jak wujek uczył jej synka seksownego tańca. "To dobry przykład?"

Do wychowania jednego dziecka, potrzeba całej wioski. Ale do wychowania małego tancerza, najlepiej nada się utalentowany wujek Sam. Przekonała o tym swoich obserwatorów pewne mama z TikToka.

Anna-Marie Salter jest mamą kilkuletniego Hugo i aktywną tiktokerką. Na swoim profilu pokazuje głównie filmiki z synem i ze swoim bratem. Sam, zwany też przez kobietę wujkiem Samem, ma wyjątkową relację z chłopcem. Widać, że dobrze się rozumieją i świetnie razem bawią. Filmik właśnie z jednej ich zabaw zrobił ostatnio furorę na profilu mamy. 

Szukasz rzetelnych wiadomości? Zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Tiktokerka pokazała, jak wujek Sam tańczy z Hugo. Mężczyzna nauczył siostrzeńca seksownego tańca do piosenki "Made You Look" Meghan Trainor. Co prawda, ruchy chłopca są jeszcze nieporadne i nie do końca nadąża za skomplikowaną choreografią, jednak uśmiech zdradza, że świetnie się z wujkiem bawi. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Choć znalazły się także i takie, że "wujek daje zły przykład", a "takie ruchy nie są odpowiednie dla dziecka", to jednak przeważają pozytywne opinie.

O taką męskość walczyliśmy - czytamy zamieszczony pod filmikiem komentarz po polsku
Gdyby każde dziecko w Ameryce miałoby takiego wujka, żylibyśmy obecnie w znacznie lepszym świecie.
Super nagranie. Chłopiec jest prawdziwym szczęściarzem, mając takiego wujka.

Warto dodać, że wujek Sam jest nie tylko wielkim fanem swojego siostrzeńca, lecz także zawodowym tancerzem. Wystąpił między innymi w choreografii do disneyowskiego musicalu "Rozczarowana".

Więcej o: