Niemowlę otoczone piłkami. Jest konkretny powód. Internauci: "Słodki sposób"

Na nagraniu widać niemowlaka ułożonego wygodnie w leżaczku. Dziecko jest przykryte kocykiem, a na nim są poukładane piłki tenisowe. Z początku nie wiadomo dlaczego, wszystko jednak szybko się wyjaśnia.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Kiedy w domu pojawia się noworodek, życie całej rodziny najczęściej zostaje wywrócone do góry nogami. To ważny moment dla wszystkich domowników. Rodzice, którzy mają już starsze pociechy, zwykle koncentrują się na tym, żeby nie czuły się one odsunięte i żeby nie były zazdrosne. To samo dotyczy domowych czworonogów - ich właściciele chcą, żeby szybko zaakceptowały maluszka i poczuły, że jest on częścią "stada". 

Policjantka nie zmusza dzieci do kontaktu fizycznego z innymi, nawet jeśli są członkami rodziny.5 zasad, które powinny znać wszystkie dzieci. "Ludzie mnie za to hejtują"

Pies zaakceptował nowego członka rodziny

Domowe zwierzęta zwykle szybko akceptują nowego członka rodziny, a ten zyskuje najlepszego przyjaciela i często prawdziwego stróża w jednym. Czworonogi często towarzyszą dzieciom w zabawach, "pilnują" ich w czasie drzemek, nie opuszczają na krok w czasie spacerów, czy rodzinnych wycieczek. W mediach społecznościowych roi się od nagrań, na których widać, jak psy i koty doskonale odnajdują się w roli opiekunów najmłodszych członków rodziny. Na TikToku, na koncie aircorg pojawiło się niezwykłe nagranie, którego głównym bohaterem jest właśnie domowy czworonóg.

Zobacz wideo Odbieranie noworodka i świeżo upieczonej mamy ze szpitala. Jakie zadania ma tata? Jak ubrać dziecko na podróż?

Pies znosił dziecku piłki

Na nagraniu widać niemowlaka ułożonego w leżaczku. Dziecko jest otoczone piłkami tenisowymi. Na początku nie wiadomo dlaczego, wszystko wyjaśnia się już po chwili, gdy w kadrze pojawia się pies, który przynosi te piłki maluszkowi. Zwierzę prawdopodobnie ma nadzieję na zabawę, nie rozumie, że dziecko jest jeszcze za małe, żeby wziąć w niej udział. Możliwe też, że po prostu przynosi mu swoje najcenniejsze zabawki, jako oznaka miłości i przywiązania. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozczulonych i rozbawionych internautów. Pisali:

Położył i popchał noskiem, upewniając się, że dziecko to widzi.
Jeszcze chwilka i piesek będzie zbierał piłeczki z podwórka.
No co? Piesek chcę się pobawić z nową koleżanką.
To naprawdę słodki sposób, w jaki mówi, że lubi dziecko i przynosi mu swoje ulubione zabawki.
Uroczy! Tak bardzo chce się bawić z dzieckiem.
Wspaniale się dzieli! Daje dziecku wszystkie najlepsze zabawki!
Ludzie zwykle trenują psy, ale ty masz mądrego zwierzaka, który od najwcześniejszych chwil trenuje dziecko.
Najwspanialszy dzień w życiu tego psa będzie wtedy, gdy jego mały najlepszy przyjaciel rzuci swoją pierwszą piłkę.

1150960673Chcą zrobić wesele bez dzieci. Rodzice już się odgrażają. "To też członkowie rodziny"

Więcej o: