Bliźniaczki zajmują się trojaczkami. Film wyciska łzy. TikTok: "To jest właśnie mój największy koszmar"

Gdy słyszymy, że ktoś jest w ciąży bliźniaczej gratulujemy podwójnego szczęścia. Gdy okazuje się, że ktoś spodziewa się trojaczków, jesteśmy w szoku i trzymamy kciuki, żeby jak najdłużej maluchy zostały w brzuchu. Pewnej mamie trafiła się prawdziwa kumulacja. Najpierw bliźniaczki, potem trojaczki. Zamieściła filmik w sieci, który jest prawdziwym hitem.

Planowanie ciąży

Często na etapie planowanie ciąży, kobiety zastanawiają się czy mają jakiś wpływ na płeć dziecka. Widać to na forach dla mam, gdzie często pojawiają się o to pytania. Mamy pytają też o bliźniaków. Są ciekawe czy istnieją jakieś predyspozycje albo sytuacje, w których łatwiej o mnogie potomstwo. Choć istnieje wiele teorii i przypuszczeń to główną rolę w tych sprawach odgrywają geny, a płci zaplanować się nie da. W przypadki pewnej mamy, Michelli Meier-Morsi, można mówić o wyjątkowym szczęściu, rzadko po przejściu dwóch ciąż mamy szansę na 5-tkę dzieci.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ciąża mnoga, strach o każdy tydzień 

Zajście w ciążę mnogą niesie za sobą wiele stresu i strachu. Jak pisze sama Michelle, nigdy nie bała się bardziej niż przez 35 tygodni ciąży z trojaczkami. Największy strach był o zbyt wczesny poród i o ewentualne niepełnosprawności. To spędzało sen z powiek. Jednak na szczęście wszystko skończyło się idealnie. Chłopcy urodzili się "jedynie" 5 tygodni za wcześnie, musieli być hospitalizowani tylko 2 tygodnie, potem wszyscy mogli wrócić do domu. A tam czekało na nich wyjątkowe powitanie, ze starszymi siostrami - bliźniaczkami. Teraz, gdy od porodu minął już jakiś czas, szczęśliwa mama postanowiła podzielić się filmikiem, na prowadzonym przez siebie koncie na TikToku pod nazwą @michellameiermorsi. 

Podwójna radość, potrójne szczęście

Filmik zdobył ponad 5 milionów reakcji i kilkadziesiąt tysięcy komentarzy. Wszystkich najbardziej urzeka moment, gdy to bliźniaczki opiekują się młodszymi braćmi. Niezwykle wzrusza, u wielu wywołuje łzy. Są też tacy, których to przeraża i wywołuje ciarki na ciele, już na samą myśl, że takiej gromadzie trzeba codziennie stawić czoła. W takim wydaniu nawet zwykłe ubranie i nakarmienie dzieci to niezłe wyzwanie. W komentarzach czytamy:

Powód dla którego boję się być w ciąży xd
Jak to ślicznie wygląda gdy bliźniaczki zajmują się trojaczkami.. Gratulacje, powodzenia.
O mój Boże, nigdy nie widziałam, żeby czyjś brzuch tak się ruszał. TO JEST SIŁA gratulacje!!
Nigdy w życiu
To jest właśnie mój największy koszmar
Wielki szacunek dla ciebie mamo
To jest moja największa obawa, że nie będę mogła wrócić do domu z bliźniakami, a z drugiej strony mam ciężki brzuch i silny ból.
Więcej o: