Prezent na święta dla nauczyciela - gotowe pomysły na bożonarodzeniowe upominki w dobrej cenie

Prezent na święta dla nauczyciela to miły gest, który wywoła uśmiech i ciepłe wspomnienie. Co kupić w ramach świątecznych podarunków? Sprawdź z nami przegląd sprawdzonych pomysłów.

Świąteczna przerwa to czas na ładowanie baterii, jak umilić nauczycielom kilka ostatnich dni do Gwiazdki? Zapraszamy na przegląd ciekawych niespodzianek w dobrej cenie.  

Zobacz wideo Pakujemy i ozdabiamy prezenty

Prezent dla nauczyciela na święta - przybory plastyczne 

Może nie wszyscy mają tego świadomość, ale biurowe dodatki nauczyciele często kupują z własnej kieszeni. Kolorowe markery, zakreślacze, farby, flamastry, bloki, dziurkacze, spinacze, papier do drukarki, nowa para nożyczek, klej, taśma, chusteczki do czyszczenia ekranu - to wszystko warto skapować do pudełka. Prezent dla nauczyciela na święta może być po prostu praktyczny. 

Przybory szkolne (zdjęcie ilustracyjne)Przybory szkolne (zdjęcie ilustracyjne) (Fot. Pexels)

Jaki prezent na święta dla nauczyciela - smaczne podarunki 

Jaki prezent na święta dla nauczyciela będzie najlepszy? Coś słodkiego zawsze się sprawdza. Długie godziny spędzone na sprawdzaniu klasówek umili opakowanie pralinek oraz aromatyczna kawa. Ciekawym pomysłem będzie też karnet do wyjątkowej restauracji lub przetwory w świątecznym opakowaniu.  

Prezenty na święta dla nauczycieli - zimowa ochrona 

Lekcja WF-u na dworze w zimny poranek potrafi dać w kość, każdy nauczyciel doceni parę ciepłych rękawiczek lub szalik. Sprawdzą się też kremy oraz pomadki ochronne. Prezenty na święta dla nauczycieli w formie zimowych dodatków to zawsze dobry wybór. 

rękawiczkirękawiczki unsplash

Zobacz też: Kokardki na choinkę - patent na oryginalne drzewko

Prezenty świąteczne dla nauczyciela - miłe drobiazgi 

Płyta z kolędami, świeca o zapachu pierników, zestaw tradycyjnych bombek - te niepraktyczne podarunki tworzą atmosferę świąt. Miłym dodatkiem będzie kartka świąteczna podpisana przez wszystkich uczniów w klasie. Takie prezenty świąteczne dla nauczyciela z czasem zyskują na wartości, stając się sentymentalną pamiątką.  

Prezent na święta dla nauczyciela - coś dla ducha 

Po serii materialnych przydasi czas na strawę dla ducha, prezent na święta dla nauczyciela w formie podwójnych biletów na koncert, do teatru lub opery z pewnością spotka się z dużym entuzjazmem. Nauczyciele chwalą sobie też prenumeratę ulubionego czasopisma w wersji papierowej lub online.  

Prezent dla belfra - codzienne gadżety 

Parasol, torba na drugie śniadanie, duży brelok do kluczy, teczka na sprawdziany, wygodny parasol, mini walizka, para słuchawek bezprzewodowych - to wszystko może się przydać. Codzienność nauczycieli to częste podróże z miejsca na miejsce w różnych warunkach atmosferycznych. Zawsze warto mieć pod ręką coś, co sprawi, że dzień będzie łatwiejszy. 

Co kupić dla nauczyciela na święta? Zielony prezent 

Mała choinka, gwiazda betlejemska, czy po prostu wieczne róże. Miły gest, który zostanie z obdarowanym na dłużej i wprowadzi odrobinę delikatności do każdego wnętrza. 

Zobacz też: Kalendarz adwentowy 2022. Jak zrobić kalendarz dla dziecka? Prosta instrukcja

Więcej o: