Miała sypać kwiatki na ślubie. Rozmyśliła się w trakcie ceremonii, gdy zobaczyła "dużą piaskownicę"

Dziewczynka miała sypać kwiatki na drodze do ołtarza. Niestety, podczas ceremonii zmieniła zdanie. Usiadła na piasku, wysypała zawartość koszyczka i postanowiła się pobawić.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca swoim użytkownikom oglądanie, publikowanie i wysyłanie krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z nagraniami układów tanecznych, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje poradników i tutoriali, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, materiałów autorstwa rodziców, czy relacji z podróży oraz wydarzeń rodzinnych. Z czasem na platformie zaczęli udzielać się także celebryci, sportowcy, czy eksperci w danych dziedzinach, np. lekarze lub terapeuci.

Miała sypać kwiatki na ślubie, ale się rozmyśliła

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

imię dla dziewczynki (zdjęcie ilustracyjne)Rzadkie imię na 'm' dla dziewczynki. Oznacza "tą która jest odważna"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Profil na TikToku @lebaneseweddings skupia się akurat na tematyce ślubnej, a publikowane są na nim różne nagrania z uroczystości. Wiadomo, że dzień ślubu i wesela jest dla wielu ludzi jednym z najważniejszych w życiu. Pary przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół od wyboru sukni i garnituru, przez rezerwację sali, po wynajęcie zespołu. Uwagę przywiązują także do dekoracji i oprawy uroczystości. Niektóre pary ulegają modzie na angażowanie dzieci, chcąc, aby podczas ceremonii przyniosły im obrączki, albo sypały kwiatki na drodze do ołtarza. Niestety, zdarza się, że w praktyce to zadanie przerasta maluchy.

Jedno z nagrań wykonano na plaży. Widać na nim gości siedzących przed ołtarzem i dziewczynki w białych sukienkach, które miały sypać kwiatki. Jedna z nich rozmyśliła się jednak wyraźnie zainteresowana piaskiem. Niewiele myśląc usiadła na środku, wysypała wszystkie kwiatki i zaczęła się nimi bawić jak w dużej piaskownicy. Koleżanki bezskutecznie próbowały namówić ją do wstania.

Wejście dziewczynki sypiącej kwiaty zakończyło się dramą!

- opisano nagranie.

Pod filmikiem pojawiły się liczne komentarze. Większość internautów była oczarowana dziewczynką, chociaż nie wypełniła swojego zadania.

Czas się pobawić
Ale jest słodka!
Widzi śliczne kwiaty i uznaje je za nową zabawkę. Stwierdza, że może się nimi pobawić w piasku. Nie przeszkadzać jej
Nie zadziałało, tak jak sądzili

- pisali.

Mama pokazała, jak pierwszego dnia odbiera córkę ze żłobka.Przyszła po dziecko po pierwszym dniu w żłobku. "Popłakałam się"

Więcej o: