Bliźniaki wzięli ślub z bliźniaczkami. Pary pokazały, jak wyglądają ich dzieci

Bliźniaki wzięli ślub z bliźniaczkami, a o historii ich niezwykłej miłości, rozpisywały się media na całym świecie. W niedługim czasie każde z małżeństw doczekało się dziecka. Maluchy, chociaż są kuzynostwem, to jednak bardziej swoim wyglądem przypominają parę rodzeństwa. Te same usta, nos, a nawet kolor oczu i bardzo podobne rysy twarzy.

O historii jednojajowych bliźniaczek Brittany i Briana Deane, które swoich przyszłych mężów - braci Josha i Jeremy'ego Salyersów poznały w 2017 roku na zjeździe bliźniąt organizowanym w Twinsburg'u w stanie Ohio, rozpisywały się media na całym świecie. Otóż bliźnięta poślubiły bliźniaczki i z każdego związku narodziło się dziecko. Pary pokazały, jak wyglądają ich dzieci.

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła córkę w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Bliźnięta poślubiły bliźniaczki. Niesamowita historia dwóch rodzin

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, na zjeździe bliźniąt w Twinsburg'u w stanie Ohio. Tam jednojajowe bliźniaczki – Brittany i Briana poznały również bliźniaków - Josha i Jeremy'ego. Nie byłoby w tym spotkaniu nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zakończyło się to podwójnym ślubem. Bliźniaczki poślubiły bliźniaków.

 
W sierpniu 2018 roku pary wspólnie stanęły na ślubnym kobiercu (…). Zaraz po ślubie obydwie pary bliźniąt zdecydowały się zamieszkać pod jednym dachem. Jednak na tym historia małżeństw się nie kończy, ponieważ w 2020 roku siostry ogłosiły, że są w ciąży. W 2021 roku Brittany i Briana powitały na świecie synów - Jett'a i Jax'a. Chłopcy jednak nie urodzili się tego samego dnia. Pierwszy z nich przyszedł na świat w styczniu, natomiast drugi w kwietniu.

- czytamy na portalu kobieta.gazeta.pl.

Zofia Zborowska miała 'szew dla męża'Zofia Zborowska pokazała, co córka zrobiła pupilowi. "Niczego słodszego nie zobaczycie"

 

Chłopcy, chociaż są kuzynami, a nie braćmi - łączy ich niezwykła wieź, o czym piszą ich rodzice w mediach społecznościowych, chwaląc się przy tym zdjęciami swoich pociech. Dzieci są niezwykle podobne do siebie. Ten sam kolor włosów i oczu, niemal identyczne rysy twarzy. Stało się tak, ponieważ ich kody DNA są bardzo podobne, a w medycynie nazywane są bliźniakami czwartorzędowymi.

Ten niemały fenomen, po dziś dzień pozostaje dla lekarzy i naukowców tajemnicą. Ma świecie znajdziemy jedynie kilkaset par bliźniaków jednojajowych

- podaje portal kobieta.gazeta.pl.

Jedno jest pewne, rodzina Salyersów jest nie tylko nietypowa, ale także wyjątkowa. 

 

dziewczynka w ogrodzieDźwięczne imię dla dziewczynki. Ma trzy litery i oznacza pewne zwierzę

Więcej o: