Kazała mężowi uśpić dziecko. Stanęła za drzwiami i dyskretnie nagrywała jak mu idzie nowe zadanie

Młoda mama poprosiła męża, aby uśpił ich dziecko. Sama schowała się za drzwiami i z ukrycia nagrała, jak mu poszło. Zabawne nagranie szybko zdobyło rzeszę fanów.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Każdy rodzic niemowlaka wie, jak karkołomnym zadaniem jest usypianie malucha. Tym razem młoda mama postanowiła poprosić ojca dziecka o zajęcie się nim. Partner kobiety miał tylko jedno zadanie - uśpić malucha. W tym czasie mama stanęła za drzwiami i dyskretnie nagrała, jak mu szło. Humorystyczny filmik został opublikowany na TikToku, gdzie bardzo szybko zdobył rzeszę fanów. 

Zgolił brodę i pokazał się dzieckuOjcowie zgolili brody i pokazali się dzieciom. Nie takiej reakcji oczekiwali

Tata miał tylko jedno zadanie - uśpić malucha. Mama dyskretnie nagrała, jak mu poszło

Tata miał samodzielnie uśpić niemowlę, więc w tym celu postanowił mu zaśpiewać piosenkę. Ale zamiast uroczej i łagodnej kołysanki pomysłowym tatuś zaczął dziecku rapować. Dodatkowo kręcił w powietrzu kawałkiem materiału, prawdopodobnie dziecięcym kocykiem. Jak można się domyślić, energiczna piosenka tylko bardziej rozruszała malucha, który śmiał się i radośnie klaskał rączkami w rytm melodii. Na koniec rozbawiona mama postanowiła ujawnić swoją obecność, co niezbyt spodobało się ojcu rozbawionego dziecka. Nietuzinkowy sposób "uśpienia" malucha bardzo spodobał się internautom, którzy nie szczędzili polubień i sympatycznych komentarzy.

Ojciec prowadził syna na smyczy. Nie wiedział, że idący za nimi mężczyzna wyciągnął kameręProwadził syna na smyczy. Nie wiedział, że idący za nimi mężczyzna wyciągnął kamerę

Mama nagrała tatę usypiającego dziecko. Filmik szybko zdobył serca internautów

Nagranie nietuzinkowego sposobu na uśpienie niemowlaka zostało opublikowane na TikToku przez użytkownika Taneah Healy i jest odpowiedzią na post innego TikTokera -  @sylviasometimeso o usypianiu berbeci. Do tej pory zabawny filmik zebrał już prawie 750 tysięcy polubień i ponad 3,5 tysiąca komentarzy. Internauci zachwycają się nietypową metodą usypiania i żartują z pomysłowego taty:

Zawsze to samo- nie rozkręcaj jej tylko wyciszaj!  Czego oni nie rozumieją?!
OJ TATUŚ, TATUŚ.
To jest WOW.
Jak mogłaś nam przeszkodzić?
Ten uśmiech dziecka na koniec.
Maluszek ma dobry gust muzyczny.
Najwyraźniej bardzo kocha tatusia, a jeśli metoda działa, to się liczy.
Ten sposób w jaki dziecko i tata spojrzeli na wchodzącą mamę…
Uwielbiam to, jak maluch nieruchomieje na sekundę lub dwie, po czym bezczelnie się uśmiecha!
Więcej o: