Kamera zarejestrowała, jak pies zakradł się w nocy do sypialni z niemowlęciem. Miał jeden cel

Kamera z elektronicznej niani nagrała, co nocą zrobił pies. Przyszedł on do śpiącego niemowlęcia tylko w jednym celu.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

O tym, jak cenna może być kamera w pokoju dziecka przekonała się niejedna osoba. Ci rodzice odkryli dzięki kamerze, co pies robił w nocy. Zwierzak zakradł się do śpiącego niemowlęcia mając tylko  jeden cel, który zresztą osiągnął. Zabawny filmik szybko zdobył mnóstwo polubień.

Dzieci urządziły psu przyjęcie urodzinowe. Opis pod nagraniem poruszył internautów. 'Płaczę'Dzieci urządziły psu przyjęcie urodzinowe. Opis pod nagraniem poruszył internautów. "Płaczę"

Pies zakradł się do śpiącego niemowlęcia. Kamera wszystko nagrała

Niemowlę spało spokojnie w swoim łóżeczku, gdy przyszedł do niego pies. Zwierzak chwycił łapkami brzeg łóżeczka i próbował czegoś dosięgnąć, ale z marnym skutkiem. Spróbował obejść mebel i zatrzymał się u krótszego boku łóżeczka. Wtedy chwycił wystającą między szczebelkami część pluszowej zabawki. Pies ciągnął przez chwilę, po czym odszedł, zdobywszy to, co chciał - maskotkę. Zabawny filmik bardzo spodobał się internautom, którzy polubili nagranie już ponad osiemdziesiąt tysięcy razy. 

 

Pies i dzieckoRównocześnie "tresował" dziecko i psa. "Miałam kłopoty, gdy potraktowałam tak wnuki"

Pies zabrał niemowlakowi pluszaka. Zabawne nagranie zdobyło serca internautów

Zabawny filmik został opublikowany na Instagramie użytkownika its.stella.girl. Konto poświęcone jest przede wszystkim pupilce - suczce Stelli. Jest prowadzone przez rodziców nagranego na filmie malucha - Ginę i Daniela. Jak czytamy w opisie nagrania, dziecko zostało odłożone do łóżeczka, ponieważ zajmujący się nim rodzic musiał iść do toalety. W tym czasie pies zabrał maluchowi pluszową zabawkę, co uwieczniła umieszczona nad dziecięcym łóżeczkiem kamera. Autor wpisu żartuje też, że "żadnych pluszowych zwierzątek dla dzieci". Dodał też, że "pies pomógł maluchowi z maskotką, zanim mi się to udało. 

Więcej o: