Jedno z dzieci zasnęło przy obiedzie. Wówczas do akcji wkroczył jego bliźniak i zrobił, co trzeba

Bliźniaki jadły razem obiad, gdy jeden z nich zasnął. Drugi maluch w tym czasie zabrał się do roboty. Urocza akcja w mig zdobyła serca internautów.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Rodzice maluchów mogliby napisać epopeję o dziecięcych zachowaniach w różnych sytuacjach, zwłaszcza przy stole. Te bliźniaki są tego doskonałym przykładem. Gdy jeden zasnął nagle podczas obiadu, drugi bez chwili zwłoki zabrał się do roboty. Nagranie całej akcji zostało opublikowane na TikToku, gdzie filmik szybko zdobył rzeszę fanów. 

Nasypała miskę słodyczy i zabroniła córce jeść. Wyszła zostawiając włączoną kameręNasypała miskę słodyczy i zabroniła córce jeść. Wyszła zostawiając włączoną kamerę

Bliźniaki jadły obiad. Gdy jeden zasnął, drugi zabrał się do roboty

Dwójka umorusanych maluchów siedziała w krzesełkach dla niemowląt i jadła razem obiad w postaci makaronu z sosem. W pewnym momencie jeden z bliźniaków zasnął, nie dokończywszy posiłku. Z "pomocą" przyszedł drugi maluch. Drugi z bliźniaków chwycił talerz z obiadem śpiącego malucha i przeniósł na swój stoliczek. Po ustawieniu "zdobyczy" na blacie, zaczął jeść makaron śpiącego bliźniaka. Scenka została nagrana (zapewne przez któregoś z rodziców) i opublikowana w mediach społecznościowych, gdzie szybko zdobył serca internautów.

Dziewczynka i szczeniaczekW tajemnicy kupiła córce szczeniaczka. Nagrała jej reakcję, gdy zobaczyła pudełko

Bliźniaki jadły razem obiad. Jeden zasnął, a drugi zatroszczył się o jego posiłek

Nagranie z dwójką bliźniaków jedzących obiad zostało opublikowane na TikToku przez użytkownika o nicku twins2020mcda. Uroczy filmik z dwójką malców przy stole do tej pory ponad 25 tysięcy polubień i ponad pięćset komentarzy. Internauci żartują w nich z zachowania maluchów:

Jest bardzo ekonomiczny. Nie marnuje jedzenia.
Nie chciał, żeby się zmarnowało. Urocze.
"Mamo, on tego nie jadł."
Dziecko stwierdziło" Nie ma sensu tego marnować."
Ludzie tam głodują, buuu. Pokażę ci, jak się je.
To jest absolutnie komiczne.
Ja to sobie wezmę. Dziękuję.
Dokończę to za ciebie. To się nazywa praca zespołowa.
Więcej o: