Zakazała dzieciom sąsiadów wstępu do ogrodu. Była oburzona tym, co zrobiły na ścianach jej domu

Pewna kobieta zakazała dzieciom sąsiadów wstępu do ogrodu. Była oburzona tym, co zrobiły na ścianach jej domu. Do tej pory nie przeszkadzało jej, że maluchy korzystały z jej terenu, gdyż posiadając wielki, zielony zakątek, nie widziała nic w tym złego, aby grały tam w piłkę. Wszystko jednak zmieniło się po pewnym incydencie.

Kobieta, która jest właścicielką dużego ogrodu, zakazała dzieciom sąsiadów wstępu na jej teren po tym, jak narysowały niegrzeczne obrazki na jednej ze ścian jej domu i rzucały w niego kamienie. Rodzice małych łobuziaków nie poczuwają się do winy i oskarżają kobietę o kłamstwo.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zakazała dzieciom gry w jej ogrodzie, za to, co zrobiły. Usłyszała, że jest kłamczuchą

Pewna kobieta, która posiada wielki ogród, nie miała nic przeciwko, aby dzieci z okolicznych domów, korzystały z jej terenu i tam grały w piłkę. Do czasu. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy pewnego dnia, po powrocie do domu, zauważyła, że jedna ze ścian budynku, jest zniszczona.

Pięć dni temu dzieci grały w baseball i kiedy wróciłam do domu z pracy, znalazłam ich malunki na ścianie. Były tam ich imiona wraz z kilkoma niegrzecznymi rysunkami (np. człowiek robiący kupę, kilka kup, i inne tego typu rzeczy) wzdłuż całej prawej strony domu

- napisała oburzona kobieta na portalu Reddit.

Właścicielka ogrodu postanowiła szybko zainterweniować u rodziców niesfornych dzieci, gdzie najstarsze z nich ma zaledwie siedem lat. Była ona naprawdę zirytowana faktem, że maluchy zniszczyły ścianę jej domu. Chciała, aby zwrócono jej pieniądze za farbę, którą chciała zakryć te mało atrakcyjne obrazki.

Rodzice dzieci byli bardzo obrażeni, oskarżyli mnie o kłamstwo i powiedzieli, że nie zamierzają płacić

- zaznaczyła kobieta, której słowa cytuje portal thesun.co.uk.

Jednak na tym się nie skończyło. Jedno z dzieci postanowiło obrzucić dom kobiety kamieniami.

Gdyby to było wszystko, prawdopodobnie nie chciałabym od nich tych dwudziestu dolarów na farbę, ale jedno z dzieci postanowiło jeszcze tego samego dnia obrzucić mój dom kamieniami. Jest kilka wgnieceń w ścianie i uszkodzone dwa okna. Naprawę wyceniono na około 800-900 dolarów. Jednak rodzice tych maluchów nazywają mnie kłamcą i nie zamierzają płacić

- podaje kobieta, cytowana przez thesun.co.uk.

Daria Ładocha szuka korepetycji dla córki, bo'musi mieć 100% na testach'. Fanka: ŻartDaria Ładocha szuka korepetycji dla córki, bo "musi mieć 100 proc. na testach". Fanka: Żart

W wyniku szkód właścicielka ogrodu zdecydowała, że piątka łobuzów, która zniszczyła jej ściany domu - nie może bawić się z innymi dziećmi w jej ogrodzie, dopóki szkody nie zostaną naprawione. Kiedy następnego ranka maluchy pojawiły się na jej trawniku, zostały grzecznie poproszone o opuszczenie posesji. Jak podaje kobieta, zainterweniowała matka dzieci, która nazwała właścicielkę ogrodu "starą, straszną i zgorzkniałą osobą, która nienawidzi dzieci, bo nie może znaleźć męża".

Poszkodowana jest nieugięta. Zakazała dzieciom sąsiadów bawić się w jej ogrodzie, dopóki nie zwrócą jej pieniędzy za naprawę wyrządzonych szkód.

pochawaliła się jak radzi sobie sama z trojaczkamiMama sam na sam z trojaczkami. "Jestem zmęczona samym oglądaniem"

Więcej o: