Miała 12 lat, kiedy aplikowała o pierwszą pracę. Teraz znalazła wideo. Wybór pracodawcy zaskakuje

Osiemnastoletnia Emma mówi o sobie, że jest człowiekiem orkiestrą. Na TikToku opowiada o różnych aspektach nastoletniego życia. Jej nagrania dotyczą popularnych wśród młodzieży książek czy seriali. Czasem chwali się też swoim talentem muzycznym. Ostatnio jednak pokazała archiwalne nagranie z "rozmowy o pracę", gdy miała 12 lat. Jest hitem.

Więcej historii dzieci przeczytasz na Gazeta.pl.

Profil Emmy na TikToku obserwuje ponad 30 tys. osób i chociaż zamieszczane przez nią treści dedykowane są głównie nastolatkom, ma odbiorców w różnym wieku. Największą sławę zyskała dzięki nagraniu z dziecięcych lat. Pokazała, jak aplikowała o pracę marzeń u Harry'ego Stylesa. Jej filmik odtworzono ponad 8 milionów razy, a ponad 100 tys. osób pozostawiło pod nim komentarz. 

Zobacz wideo Rodzice wracają z dzieckiem do domu i się zaczyna. Kamil Baleja: Najgorsze, co można zrobić, to zaufać dobrym radom

"Podziwiam za odwagę, że to opublikowałaś"

12-latka w formie zabawy nagrała filmik przedstawiający jej rozmowę o pracę marzeń. Nagranie rozpoczyna się od śmiałego zwrotu do muzyka. 

Panie Styles, mam mnóstwo zainteresowań i talentów. Uwielbiam śpiewać, tańczyć i gimnastykować się. To są moje trzy ulubione rzeczy

- powiedziała. Potem dodała, że po prostu "jest zwykłą dziewczyną". Po czasie na jej profilu pojawił się kolejny filmik, w którym jako 12-latka podkreśla, że chciałaby być sławna, ale wie, z czym to się wiąże.

Przechwalanie się i paparazzi to nie dla mnie. Chciałabym, żeby ludzie lubili mnie za to, kim jestem i chciałabym po prostu zajmować się muzyką

- wyjaśnia. Internautów rozbroiła szczerość dziewczynki. 

Halina Mlynkova o prawdziwym obliczu bycia matką. 'Jestem bardzo zmęczona'Halina Mlynkova o prawdziwym obliczu bycia matką. "Jestem bardzo zmęczona"

To wspaniałe
Płaczę ze śmiechu
Uwielbiam to nagranie. Pokazuje, jak niewiele kiedyś było trzeba, żeby się dobrze bawić

- czytamy w komentarzach. 

Kobieta pokazuje, jak się czuła w pierwszym trymestrze.Pokazała "prawdę" o pierwszym i drugim trymestrze ciąży. "Jak egzorcysta"

Więcej o: