Tata trzymał dziecko podczas chrztu. Nagle w kościele rozległ się śmiech. "Ochrzciło wszystkich wokół"

Rodzice postanowili nagrać chrzest dziecka. Nie spodziewali się jednak tego, co zrobi dziewczynka. Ksiądz pokropił jej głowę, gdy nagle w kościele rozległ się głośny śmiech. "Dziecko wiedziało, że nadszedł jego czasu, by zabłysnąć" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych autorstwa nastolatek, szybko przybyło na niej o wiele więcej treści, również dla starszych odbiorców. Obecnie na TikToku nie brakuje relacji z dalekich podróży oraz wydarzeń rodzinnych, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, poradników i tutoriali oraz nagrań autorstwa rodziców. Chętnie udzielają się tam również eksperci w danej dziedzinie jak np. lekarze, terapeuci, architekci, fryzjerzy, lub księża, którzy opowiadają o swojej pracy.

Dziecko rozbawiło gości podczas chrztu

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

NauczycielkaNauka zdalna w kolejnych placówkach. Uczniów czeka powtórka?

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Chrzest jest dla chrześcijan najważniejszym sakramentem. Wielu rodziców decyduje się na nagranie całej ceremonii, aby móc wspominać ją po latach. Na profilu na TikToku @heidihopland opublikowano właśnie film z kościoła. Tata trzymał dziecko nad chrzcielnicą, a ksiądz kropił jego głowę, gdy nagle wydarzyło się coś niespodziewanego.

Mała dziewczynka zamoczyła ręce w wodzie i zaczęła szybko nimi machać, świetnie się przy tym bawiąc. Jej zachowanie rozbawiło zarówno gości, jak i samego kapłana, a w kościele rozległ się śmiech.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów.

Dziecko ochrzciło wszystkich wokół
Dziecko wiedziało, że nadszedł jego czasu, by zabłysnąć
Upewnia się, że wszyscy goście pójdą do nieba
Zaczęła się pluskać, ale w imię boże
Wszystkie moje dzieci zrobiły dokładnie to samo. To było takie słodkie
Mój syn pił wodę święconą i doskonale się przy tym bawił
To dziecko jest bardzo słodkie
O wiele lepiej w tę stronę, niż gdyby miało płakać
Moje dziecko zrobiło to samo, ale bardzo się zdenerwowało, gdy ksiądz pokropił jego głowę
Wyrośnie z niej mała pływaczka

- pisali.

Trzy kobiety trzymały krzyczącą dziewczynkę, by przekłuć jej uszy. Nie wiedziały, że są nagrywaneDantejskie sceny w sklepie. Zobaczył, co kobiety robiły dziecku i wyciągnął telefon

Więcej o: