Długo zwlekali z pokazaniem córek. Ich zdjęcia wywołały kontrowersje "Biedne dzieci"

Bardzo łatwo zgubić równowagę pomiędzy rzeczywistością, a pogonią za idealnym życiem. W przypadku gwiazd, które śledzą tysiące lub miliony, bywa pewnie jeszcze trudniej. Wiedzą, że są inspiracją, tym bardziej chcą być idealni. Jednak bywa, że czasem uciekają w perfekcjonizm za mocno.

Popularni celebryci uwielbiani w Gruzji

Modelka Mariam Shukakidze i jej mąż David Sailor to para popularnych celebrytów z Gruzji, którzy prowadzą "idealne". Ich konto obserwuje ponad 3 miliony ludzi. Para doczekała się dwóch córeczek o tradycyjnych imionach: Marta i Milena. Pierwsza z nich pojawiła się na świecie w 2019 roku. Ich fani długo czekali, aż Mariam i David zdecydują się pokazać swoje dziecko, jednak nastąpiło to dopiero po narodzinach drugiej córeczki. I choć dziewczynki swoją niebanalną urodę podbiły serca internautów, to znalazła się wśród nich całkiem pokaźna liczba, która sugeruje, że para nie jest do końca szczera.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wizerunek idealnej rodziny

Dzieci na zdjęciach są niesamowicie urocze. Mała Martha ma piękne niebieskie oczy i ciemną karnację, co zdecydowanie ją wyróżnia wśród innych dzieci. Jej siostra podobnie. Każde zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu pary jest szeroko komentowane, zwłaszcza te z dziećmi. Jest sporo sceptyków, którzy nie wierzą, że to naturalne zdjęcia. Pojawia się coraz więcej głosów, że fotografie wyglądają jakby były poddawane sporej obróbce fotograficznej. Dopatrują się mocno wyretuszowanych twarzy, zwłaszcza w okolicach oczu oraz nakładanego makijażu

 

Balans między rzeczywistością a idealnym życiem

Pod zdjęciami, które zamieszcza para pojawia się coraz więcej negatywnych i pełnych krytyki komentarzy. Internauci zastanawiają się jak życie celebrytów wygląda w rzeczywistości. I jak bardzo idealne instagramowe zdjęcia pokrywają się z nim na co dzień. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo zatracić się w pogoni za lepszym życiem, a social media czasem to dodatkowo podsycają i powodują rozgoryczenie i poczucie niesprawiedliwości u zwykłych, przeciętnych ludzi. Gdy tymczasem ich życie wcale nie musi okazać się gorsze. Oto wybrane komentarze umieszczane pod zdjęciami na koncie Mariam - @mariamshu: 

jak małe lalki barbie
Biedne dzieci. Mama nałożyła im makijaż
To nie jest prawdziwa twarz dziecka!
Czy ty używasz filtrów?
O mój boże, też muszę zacząć używać filtra i makijażu
 
Więcej o: