Dzieci miały zagrać na instrumentach. Uwagę wszystkich przykuł jeden chłopiec. "Się chłopak wczuł"

Na lekcji muzyki dzieci miały grać na różnych instrumentach. Ale nie wszystko poszło zgodnie z planem - jeden z chłopców skradł show. "Się chłopak wczuł".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Na lekcjach muzyki uczymy się  czytania i pisania nut, śpiewania i grania na instrumentach. Dzieci w jednej ze szkół miały właśnie ćwiczyć to ostatnie - grę na instrumentach. Ale podczas lekcji jeden z chłopców zwrócił na siebie uwagę wszystkich obecnych. Nagranie z zajęć szybko zdobyło serca Internautów, którzy nie szczędzą sympatycznych komentarzy.

Poznawanie świata przez muzykę - RIFFPoznawanie świata przez muzykę

Dzieci grały na instrumentach. Ale jeden chłopiec zwrócił uwagę wszystkich

Dzieci miały grać na różnych instrumentach, między innymi cymbałkach i trójkącie. Ale jeden z chłopców podczas lekcji tak bardzo wczuł się w melodię graną przez kolegów i koleżanki, że nie wypełnił zadania zgodnie z oczekiwaniami nauczycielki. Kilkulatek zamiast uderzać pałeczką w przydzielony mu trójkąt, zaczął tańczyć do rytmu. Wtóruje mu kolega stojący obok niego. Dodatkowo mały muzykant dyryguje sobie pałeczką, którą uderza w instrument koleżanki, zamiast w swój trójkąt. Ta krótka scenka szybko podbiła TikToka i serca Internautów. 

Nagrywał nauczyciela podczas lekcji. Nagle mężczyzna to zauważył. 'W mojej szkole wstawiliby za to naganę'Nagrywał nauczyciela podczas lekcji. Mężczyzna to zauważył. "U mnie byłaby nagana"

Chłopiec zachował się nietuzinkowo na lekcji muzyki. Film zdobył serca Internautów

Krótkie nagranie z lekcji muzyki bardzo szybko podbiło TikToka i serca Internautów. Filmik z oryginalnym zachowaniem małego muzykanta zdobył już 58,5 tysiąca polubień oraz ponad pięćset komentarzy. Internauci bardzo chwalą nietuzinkowe podejście do muzyki przez chłopca:

To się nazywa poczucie rytmu.
Super dzieciak.
Się chłopak wczuł.
No i od małego jakie poczucie rytmu. Super.
Jakie ma spojrzenie czarujące.
I te kocie ruchy.
Genialny.
Zrobił mi dzień.
Dobry agent.
Więcej o: