Mama zamontowała kamerę w pokoju bliźniaków. Była zaskoczona, gdy zobaczyła co robią w nocy

Pewna mama zamontowała w pokoju swoich bliźniaków kamerkę, aby sprawdzić, co małe brzdące robią w nocy, kiedy się wybudzą. Była zaskoczona, gdy odkryła prawdę. Postanowiła z całego nagrania wyciąć najciekawsze momenty i wrzucić filmik na Tik Toka, aby wytłumaczyć wszystkim wścibskim osobom, że bliźniaki, chociaż w brzuchu matki były razem - to po urodzeniu powinny spać w oddzielnych kołyskach.

Jedna z mam, która zamontowała w pokoju swoich bliźniaków kamerkę, wrzuciła do mediów społecznościowych krótkie nagranie. Filmik jest doskonałą odpowiedzią na pytanie "czemu bliźnięta nie śpią razem"? Oto co robią dwa brzdące, kiedy wybudzą się ze snu. Istne pole walki. 

Zobacz wideo Sen noworodka, czyli w jakiej pozycji ułożyć dziecko i dlaczego ascetyczne łóżeczko jest najbezpieczniejsze?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kamera w pokoju bliźniaków. Co zobaczyła mama?

Mama dwójki bliźniaków była bardzo ciekawa, co jej małe brzdące robią w nocy - kiedy nie śpią. Wszyscy oczywiście wiedzą, że więź takich dzieci jest wyjątkowa, toteż zapewne chcą być blisko siebie i się przytulać, prawda? No nie do końca. Otóż jedna z mam po obejrzeniu nagrania postanowiła wrzucić filmik na Tik Toka, aby raz na zawsze odpowiedzieć na wścibskie pytania, dlaczego postanowiła rozdzielić maluchy? Czemu bliźnięta nie śpią razem? Odpowiedź jest jedna. Otóż gdyby ta mama zostawiła na noc swoje bliźnięta w jednym łóżeczku - groziłoby to katastrofą. Wyrwane wzajemnie włosy, szturchanie i wkładanie palców w oko, przepychanie i ciągnięcie - te małe szkraby zdolne są do wszystkiego, toteż bezpieczniej dla nich, kiedy są rozdzielone.

Aleksandra od kilkunastu lat żyje w EgipciePolska mama z Egiptu: Mężczyźni trzymają bezpieczny odstęp, żeby tylko nie dotknąć obcej kobiety

Użytkownicy Tik Toka, którzy obejrzeli filmik, nie kryją rozbawienia. Oni również podzielili się komentarzami odnośnie zachowania dzieci.

OMG! Mama nadzieje, że nigdy nie będę mieć bliźniąt
Ten filmik jest nieziemski. Zrobiło mi to dziś dzień
Bijatyka jak na ringu. To akurat norma, kiedy ma się dzieci w podobnym wieku
Oni są uroczy

- piszą użytkownicy Tik Toka, który udostępniają pomiędzy sobą to wyjątkowe nagranie.

Dziewczyna miała spodnie na zmianę.Uczennica pokazała, w czym poszła do szkoły. Nie wpuszczono jej. "Byłam wściekła"

Więcej o: