Para młoda stanęła przy ołtarzu, gdy nagle coś rozproszyło gości. Patrzyli na to, co robi dziewczynka

Młoda para stała przy ołtarzu. Jednak uwagę gości na ślubie przykuł ktoś inny - wszyscy patrzyli na małą dziewczynkę. Jej zachowanie skradło show parze młodej.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Błędy w makijażu ślubnym. Czego unikać, by wymarzony make-up nie okazał się katastrofą?

Ślub to jedno z najważniejszych (jeśli nie najważniejsze) wydarzenie w życiu człowieka. Nic dziwnego, że każda młoda para chce, aby ten wyjątkowy dzień był idealny. Niestety nie zawsze się to udaje z różnych przyczyn, niekoniecznie zależnych od człowieka. Tym razem show pary młodej skradła mała dziewczynka. Oczy wszystkich gości były zwrócone tylko na nią.

Para młoda była przy ołtarzu. Uwagę gości odwróciło to, co robiła mała dziewczynka

Ślub pary młodej odbył się w plenerze, w pięknej scenerii i mnóstwem gości. Jednym z nich była mała dziewczynka, która miała rzucać płatki kwiatów. Niestety nie do końca zrozumiała swoje zadanie - sypała płatki na wytyczoną dla pary młodej ścieżkę za ich plecami, gdy stali przed ołtarzem i recytowali przysięgę małżeńską. Chwilę przed tym dziewczynka przebiegła też z jednej strony rzędów dla gości do drugiej, też za plecami państwa młodych składających przysięgę małżeńską. Oryginalne zachowanie dziewczynki zwróciło na nią uwagę wszystkich obecnych na ślubie. Nawet prowadzący ceremonię mężczyzna z trudem opanowywał śmiech na ten nietypowy widok.

Dziewczynka skradła show parze młodej. Nie takiego ślubu się spodziewali

Humorystyczne nagranie zostało opublikowane ma TikToku przez użytkownika Weddingism, który specjalizuje się w takich nagraniach. Ale dziewczynka z kwiatkami nie jest jedynym przypadkiem, gdy dzieci "psują" ceremonię ślubną. Pisaliśmy ostatnio o grupce dzieci, które przebiegły parze młodej drogę na ścieżce do ołtarza. To zmusiło narzeczonych do zatrzymania się w pół drogi i czekania, aż będą mogli przejść. Innym przykładem dziecięcej beztroski jest chłopiec niosący ślubne obrączki, który pokazywał wszystkim swój złamany palec… tyle, że był to środkowy. Gest chłopca wywołał więc lawinę śmiechu w komentarzach pod nagraniem. 

Więcej o: