Małego chłopca zaczepiała gęś. Na początku płakał, ale w końcu stracił cierpliwość

Gęś podeszła do małego chłopca i zaczęła go dziobać. Początkowo zaczął płakać i próbował się wyrwać, ale w końcu postanowił interweniować. "Cenna lekcja. Zachowaj spokój, a niebezpieczeństwo minie" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna, która umożliwia użytkownikom publikowanie, oglądanie i udostępnianie krótkich nagrań. Chociaż zdobyła popularność za sprawą układów tanecznych nagrywanych przez nastolatki i celebrytki, z czasem pojawiło się na niej więc bardziej urozmaiconych treści. Obecnie na TikToku można znaleźć tutoriale i poradniki, zabawne skecze i scenki rodzajowe, relacje z wydarzeń rodzinnych i podróży, zabawne nagrania z udziałem zwierząt oraz materiały autorstwa rodziców.

Małego chłopca zaczepiała gęś

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Nadali córce imię po babciNadali dziecku imię po babci. Pokazali, jak zareagowała, gdy się dowiedziała

Zobacz wideo

Profil na TikToku @kids.funny2 skupia sią wokół różnych zabawnych nagrań z udziałem dzieci. Jeden z filmików przedstawia małego chłopca, który stał tyłem do gęsi. Mimo to zwierzę podeszło do niego i zaczęło zaczepiać, dziobiąc oraz skubiąc materiał jego kurtki. Początkowo malec usiłował się wyrwać i obrócić do gęsi przodem, ale ptak nie dawał za wygraną. Dziecku zbierało się na łzy, ale uświadomiło sobie, że to niewiele pomoże.

Ostatecznie objął gęś tak, jakby zamierzał na niej usiąść, ale nie zrobił tego całym ciężarem. Po wszystkim po prostu ją przytulił. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów. Niektórzy przyznali, że też pamiętali z dzieciństwa ucieczki przed gęśmi.

Cenna lekcja. Zachowaj spokój, a niebezpieczeństwo minie
Udało mu się poskromić wroga
A może ta gęś chciała, by ją przytulił?
Jak byłem dzieckiem goniły mnie gęsi ze sklepu mojej babci. Tak mnie przemęczyły, że nie mogłem potem narzekać na wyniki sportowe. Nie ma lepszego sportu, od ucieczki przed gęśmi
I w ten oto sposób stał się smoczym wojownikiem
To się nazywa zło dobrem zwyciężać
Może tego właśnie potrzebowałem, by zwalczyć swój lęk przed ptactwem
Smoczy wojownik i jeźdźca, tylko w gęsiej wersji

- pisali.

Dziewczynka i szczeniaczekW tajemnicy kupiła córce szczeniaczka. Nagrała jej reakcję, gdy zobaczyła pudełko

Więcej o: