Joanna Krupa zabrała córkę do dentysty. Reakcja małej szokuje. "Pokaż buzię"

Joanna Krupa rzadko kiedy rozstaje się ze swoją córką Ashą. Ostatnio modelka zabrała ją na wspólną wizytę do dentysty. Dziewczynka, podobnie jak jej mama, zapragnęła, aby stomatolożka zajęła się także i jej ząbkami. - Mały żartowniś - zareagowała Krupa pod zdjęciem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Krupa jest mamą małej Ashy, która urodziła się w listopadzie 2019 roku. Modelka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek małej i dzieli się z fanami rodzicielskimi historiami. Tym razem Krupa wybrała się do dentysty i zabrała ze sobą córeczkę. Dziewczynka nie obawiała się spotkania z dentystką i sama zapragnęła usiąść na fotelu dentystycznym. Reakcja małej zaskakuje. Mało które dziecko zachowałoby się tak, jak Asha. 

Zobacz wideo Kaja Burneika zdradza, czy dzieci rok po roku to była dobra decyzja?

Joanna Krupa zaskoczona reakcją córki na dentystę. "Mały żartowniś"

Joanna Krupa postanowiła wybrać się do stomatologa, aby zrobić sobie przegląd jamy ustnej. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie. Tuż po wizycie jej córka zdecydowała, że podobnie jak swoja mama, też chciałaby położyć się na fotelu stomatologicznym. Mała Asha śmiało usiadła na siedzenie dentystyczne i założyła specjalistyczne okulary. Widać, że niczego się nie obawiała i bardzo chciała, aby jej ząbkami zajęła się doświadczona stomatolożka. Kobieta zwróciła się do dziewczynki i poprosiła ją, aby otworzyła buzię. Asha śmiało pokazała swoje ząbki. Trzeba przyznać, że mało które dziecko byłoby tak otwarte u dentysty, jak córka Krupy.  

Mama miała przegląd, a ona chciała być następna. Jedyna w swoim rodzaju. Mały żartowniś

- napisała Krupa pod zdjęciem.

Joanna Krupa zabrała córkę do dentysty. Reakcja małej szokuje. 'Pokaż buzię'Joanna Krupa zabrała córkę do dentysty. Reakcja małej szokuje. 'Pokaż buzię' Instagram, screen: @joannakrupa

Joanna Krupa mówi o drugiej ciąży: Takie jest moje marzenie

Joanna Krupa niedawno zaskoczyła wyznaniem i zdradziła, że wraz z mężem myśli o adopcji, szczególnie w obliczu trudnej sytuacji na Ukrainie. Para zapragnęła adoptować małego Ukraińca. Na początku wojny, Douglas pracował w fundacji domu dziecka i dowiadywał się nawet, jak wygląda cały proces adopcyjny. Nieco później Krupa ponownie otworzyła się na temat rodzicielstwa i w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że marzy o kolejnym dziecku. Choć bardzo tego pragnie, to wszystko zostawia w rękach opatrzności.

Takie jest moje marzenie, ale zobaczymy, co tam na górze nam pokażą

- przyznała mama Ashy. W dalszej części rozmowy zdradziła, jak wychowuje swoją córeczkę. Gwiazda wspomniała, że od początku uczy małą, jak ważna jest miłość do zwierząt:

Uczę ją miłości do zwierząt, że trzeba je kochać i szanować. Jak będzie starsza, będę ją zabierała ze sobą do różnych organizacji, żeby pomagała, także sprzątać po pieskach i je wyprowadzać na spacery. Chcę, żeby to serce dla zwierząt miała i żeby jak będzie dorosła robiła to, co ja.
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA