Magda Stępień o tym, co stało się z pieniędzmi ze zbiórki syna. "Kompletny dramat"

Magda Stępień zdradziła, że choć jej zmarłego syna nie ma już na świecie, to ona sama wciąż jest atakowana za to, że nie pokazała konkretnych dowodów, na co przeznaczyła pieniądze ze zbiórki na leczenie. - Słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto. Dla mnie jest to kompletny dramat - przyznała modelka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Magda Stępie o zbiórce dla dziecka: Słyszałam, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto

Magda Stępień wciąż mierzy się z trudnymi pytaniami o chorobie nowotworowej i śmierci dziecka. Niektórzy wracają do kwestii związanych ze zbiórką finansową, którą utworzono dla małego Oliwiera. Modelka niedawno powiedziała Katarzynie Zdanowicz, że są tacy ludzie, którzy zarzucają jej zdefraudowanie pieniędzy.

Już słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto. Dla mnie jest to kompletny dramat. Nie wiem, jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak myśleć. Czy byłabym w stanie na oczach całej Polski, wiedząc, jak medialny jest ten rak? Złośliwość ludzi nie zna granic

- przerwała milczenie.

Noworodek z guzek dwa razy większym od niegoNoworodek z guzem dwa razy większym od niego. Konieczna była operacja

Magda Stępień wcześniej pokazała faktury z Izraela. "Została ona wyceniona na 80 tys. dolarów"

Magda Stępień, kiedy przebywała w Izraelu z chorym dzieckiem, przyznała, że oprócz kosztów związanych z leczeniem, musi opłacać nocleg i wyżywienie, a życie w Izraelu jest bardzo drogie. Modelka pokazała dowody z postaci faktur, zapewniając wówczas, jest świadoma, jakie są dalsze koszty leczenia jej syna. Przedstawiła je także ojcu dziecka, który wcześniej zaznaczał, że pomoże, jeśli będzie wiedział odpowiednio wcześnie.

Przedstawiono nam kolejną kalkulację kosztów leczenia Oliwiera. Również wam ją załączę. Została ona wyceniona na 80 tys. dolarów. [...] Ja tym razem wystarczająco wcześnie przekazałam informacje Kubie [...] jaki będzie teraz koszt leczenia, tak żeby miał wystarczająco czasu, żeby się odnieść, ile będzie w stanie nam pomóc i jak nam pomoże. [...] Wierzę, że tym razem nie zawiedzie Oliwiera.

- powiedziała na InstaStories.

Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotwora u syna. 'Trzeba wytrwać'Magda Stępień przedstawia koszty leczenia nowotwora u syna. 'Trzeba wytrwać' Instagram, screen: @magdalena__stepien

Liam niespodziewanie zachorowałZobaczyła na twarzy swojego synka coś dziwnego. Okazało się, że to objawy raka

Więcej o: