Mama 22 dzieci zaczyna zakupy świąteczne w listopadzie. Na prezenty wydaje fortunę

Sue Radford zdradziła, że rozpoczęła już zakupy świąteczne. Mama 22 dzieci podkreśla, że w jej przypadku jest to wyjątkowo trudne zadanie.

Radfordowie jakiś czas temu zostali nazwani największą rodziną w Wielkiej Brytanii. Noel i Sue doczekali się aż 22 dzieci. Sue na co dzień zajmuje się domem i pociechami, z kolei jej mąż jest właścicielem piekarni. Poza tym rodzice aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Ich profil na Instagramie obserwuje blisko 500 tysięcy osób.

Zobacz wideo Jak znajomi i rodzina zwracają się do Cleo?

Pokazała, jak wyglądają świąteczne zakupy

Radfordowie co roku wydają około 27 tysięcy złotych na świąteczne prezenty. A ich wybór traktują niemalże jak świętość. Zdaniem Sue w przypadku tak licznej dużej rodziny świąteczne zakupy należy rozpocząć już w listopadzie.

Niedawno kobieta pokazała na Instagramie, co udało jej się już kupić. Oczywiście domyślamy się, że to dopiero początek świątecznych zakupów mamy 22 pociech. Jednak co ciekawe, Sue nie jest z siebie zadowolona. - Ktoś poza mną jest też w tym roku tak niezorganizowany? - zapytała swoich obserwatorów.

Doczekali się 22 dzieci. Pokazali, jak wyglądają ich świąteczne zakupyDoczekali się 22 dzieci. Pokazali, jak wyglądają ich świąteczne zakupy Instagram.com The Radford's

Kim są Radfordowie?

Państwo Radfordowie znają się od dzieciństwa. W pierwszą ciąże Sue zaszła, gdy miała 14 lat. Jej ukochany był wówczas 18-letnim chłopakiem. Od tego czasu ich rodzina stale się powiększała. Do tej pory Radfordowie doczekali się 22 potomków. Niestety jeden z ich synków - Alfie - urodził się martwy. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: