Mała miss przeżyła piekło. Trudno uwierzyć, co robiła matka. "Pokazywała, które części ciała ma brzydkie"

Życie małej miss to nie tylko blichtr i przepych. Ta dziewczynka przeszła przez prawdziwe piekło. Dziś trudno uwierzyć w to, czego dopuszczała się jej matka - "pokazywała, które części ciała ma brzydkie."

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Eden Wood została wciągnięta przez matkę do świata konkursów piękności, gdy mała miała trochę ponad roczek. Gdy dziewczynka skończyła cztery lata została zauważona przez media. Otrzymała zaproszenie do programu "Toddlers & Tiaras", gdzie kilkulatki rywalizowały o tytuł najpiękniejszej. Ale mimo pięknych strojów i przebojowego charakteru, dziewczynka wcale nie miała pięknego życia. Jej własna matka zgotowała jej piekło. 

 

Honey Boo BooMała Miss idzie na studia. Honey Boo Boo dba teraz o "piękno i umysł"

Eden Wood była małą miss.  Ale jej życie prywatne było piekłem 

Eden Wood została wciągnięta do świata konkursów piękności przez swoją matkę, Mikey. Niestety mimo urzekającej powierzchowności, zgotowała córce prawdziwe piekło. O tym, jak wygląda prywatne życie Eden Wood świat dowiedział się od menadżerki dziewczynki, Heather Ryan. Kobieta sama widziała jak mała miss jest zmuszona do picia napojów energetycznych i ćwiczeń ponad siły. Dodatkowo matka Eden biła ją po całym ciele ręcznikiem, aby uodpornić ją na ból. Menadżerka była też świadkiem jak matka  rozebrała dziecko, postawiła przed lustrem i zaczęła pokazywać, które części ciała ma brzydkie. Takie zachowanie mocno odbiło się na psychice Eden, która w 2013 roku ogłosiła zakończenie kariery. 

 

Eden WoodZasłynęła jako dziecięca miss. Jak dziś wygląda Ellen?

Mała miss Eden Wood skończyła już 17 lat. Co teraz robi? Bardzo się zmieniła przez ten czas

W 2022 roku Eden Wood skończyła 17 lat i oznajmiła, że wraca do show-biznesu. Nastolatka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, między innymi na Instagramie, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć. Oprócz tego, występuje w telewizji - można ją zobaczyć w programie "Next Big Thing". Dodatkowo, niedawno ogłosiła, że planuje pójść na studia. 

 
 
Więcej o: