Kasia Tusk pokazała córeczki. Patrzymy na ich urocze czuprynki

Kasia Tusk zamieściła w sieci zdjęcia córek wykonane w domowym zaciszu. Córka Donalda Tuska, jak zawsze, zakryła twarze pociech. Jak wygląda Liliana i jej młodsza siostrzyczka?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Kasia Tusk to córka Donalda Tuska - polskiego polityka oraz byłego premiera, która chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach.

Kasia Tusk jest dumną mamą dwóch córek. Starsza, Lilianna przyszła na świat w 2019 roku, natomiast druga pociecha blogerki i jej męża urodziła się w 2021 roku. Córka Donalda Tuska wraz z mężem, podobnie jak Ania i Robert Lewandowscy, czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, na co dzień chronią prywatności swoich dzieci. Tuż po ich narodzinach, zadbali o to, aby nie pokazywać w mediach społecznościowych zdjęć, na których widać twarz pociech. Natomiast Kasia często publikuje treści związane z macierzyństwem. Tym razem autorka bloga "Make life easier" pokazała w sieci urocze zdjęcia córek. 

Zobacz wideo Czy dzieci rok po roku to może być oszczędność?

Kasia Tusk pokazała córki, które zachwycają blond czuprynkami

Kasia Tusk w najnowszej relacji na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać urocze pociechy. Dziewczynki rosną jak drożdżach. Szczególną uwagę zwraca ich kolor włosów, który jest bardzo podobny do mamy. Starsza córka ma już długie włosy, a młodsza uroczą czuprynkę. Córka Tuska chroni prywatność dzieci i na publikowanych zdjęciach zawsze umiejętnie zasłania twarze dziewczynek.

Kasia Tusk pokazała córeczki. Patrzymy na ich urocze czuprynkiKasia Tusk pokazała córeczki. Patrzymy na ich urocze czuprynki Instagram, screen: @makelifeeasier__pl

Agata Rubik z zaskakującym wyznaniem o macierzyństwie: Wcale nie lubię dzieci Agata Rubik z zaskakującym wyznaniem o macierzyństwie: Wcale nie lubię dzieci

Donald Tusk pomaga przy opiece nad wnukami

Ojciec Kasi Tusk jest niezwykle rodzinny. Widać, że polityk spełnia się w roli dziadka. Ostatnio córka wraz z mężem postanowiła zaplanować byłemu premierowi popołudnie. Przyprowadzili do niego wnuków, którzy przy okazji postarali się o nowy wystrój wnętrza. Polityk pokazał w sieci urocze zdjęcie z najmłodszą wnuczką. 

Kiedy dzieci zaplanowały ci sobotę, a wnuki zadbały o nowy wystrój wnętrza

- napisał pod zdjęciem Tusk. 

 

Aleksandra Żebrowska Żebrowska pokazała zdjęcie z końcówki ciąży. Fanka: Stopy chcesz tam zmieścić?

Więcej o: