Gwiazdy publicznie karmią piersią swoje dzieci. Suknie balowe im nie przeszkadzają. "Tak to wygląda"

Gwiazdy z pierwszych stron gazet normalizują karmienie piersią. Choć większość z nich z powodzeniem prowadzi aktywne życie zawodowe, to niejednokrotnie podkreślają, że macierzyństwo jest najlepszą rzeczą, jaka je w życiu spotkała. - Śladem zwierząt trzymam swoje szczenię blisko mnie - podkreśla Aleksandra Domańska we wpisie na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Karmienie piersią to jeden z najzdrowszych sposobów żywienia, który umożliwia dzieciom osiągnięcie optymalnego stanu zdrowia i rozwoju. Nic dziwnego, że większość matek decyduje się, aby zaraz po porodzie podawać dzieciom własne mleko, które posiada wiele wartości odżywczych. Coraz więcej matek nie obawia się karmienia swoich dzieci w miejscach publicznych, bo daje im to poczucie wolności i większą mobilność. Głośno mówią o tym także matki celebrytki, które pokazują w sieci, jak wygląda prawdziwe rodzicielstwo. Choć czasami są krytykowane za swoje działania, to wiele fanów i fanek jest im wdzięcznych za szczerość i naturalność. 

Zobacz wideo Mity związane z karmieniem piersią. "Wiele rzeczy jest tylko w naszej głowie"

Zofia Zborowska karmi córkę piersią w pełnym makijażu. Fanka: "Pokazujesz, jak jest naprawdę"

Zofia Zborowska jest mamą małej Nadziejki. Aktorka niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią córkę. Fotografia była wykonana tuż przed wyjściem na uroczystą premierę filmu "Miłość, seks i pandemia" w reżyserii Patryka Vegi, w którym aktorka niedawno zagrała. Gwiazda karmi Nadzieję w pełnym makijażu. Intymny, a zarazem wzruszający moment uwiecznił stylista Maciej Spadło. 

Ale najpierw, pozwól nakarmić mi dziecko

- czytamy pod zdjęciem.

 

Aleksandra Żebrowska karmi Feliksa, siedząc na podłodze. W tle niezły rozgardiasz

Aleksandra Żebrowska jest mamą czwórki dzieci. Celebrytka niedawno powitała na świecie czwartą pociechę. Okazuje się, że jej synek Feliks wciąż cały czas karmiony jest piersią. Jakiś czas temu Żebrowska opublikowała na Instagramie fotografię, na której widać, jak karmi malucha i jednocześnie je pizzę.

 

Nieco później dodała zdjęcie, na którym wygląda na dość zmęczoną. Żebrowska pozuje z nie ułożonymi włosami w nieuporządkowanym salonie, karmiąc piersią swoje dziecko. Uwagę zwraca nie sama mina żony Żebrowskiego, a rozgardiasz, który panuje w mieszkaniu i leżący przed matką i synem kot. 

Nie zdążyłam się dzisiaj ubrać

- przyznała żona Michała Żebrowskiego. 

 

Aleksandra Domańska karmi piersią w pracy. Ma na sobie elegancki garnitur. "Jesteś kwintesencją macierzyństwa"

Aleksandra Domańska jakiś czas temu zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym na stojąco, w trakcie pracy, karmi piersią swoje dziecko. Tym samym celebrytka normalizuje temat publicznego karmienia piersią, który stale jest powodem społecznych dyskusji i wywołuje wiele emocji. Dla jednych to normalna sprawa, dla innych sytuacja krępująca, a nawet bulwersująca. 

Śladem zwierząt trzymam swoje szczenię blisko mnie

- napisała pod zdjęciem.

 

Lara Gessler pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. "Codziennie patrzę w te małe oczy i nie mogę się nadziwić"

Lara Gessler i Piotr Szeląg są rodzicami dwójki dzieci - Neny i Bernarda. Szczęśliwi rodzice chętnie opowiada o rodzicielstwie. Ostatnio restauratorka pokazała na Instagramie urocze kadry z sześciotygodniowym Bernardem. Wśród zdjęć znalazło się też takie, na którym widzimy, jak Lara karmi piersią swojego synka. 

Codziennie patrzę w te małe oczy i nie mogę się nadziwić, jak szybko robią się rozumne, patrzące, coraz mniej niebieskie, a coraz bardziej brązowe. Bernard ma 6 tygodni, a ja cały czas zachwycam się cudem życia i potęgą ciała kobiety 

- czytamy pod zdjęciem.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.