Ma 29 lat i dziewięcioro dzieci, w tym trojaczki i bliźnięta. Zdradziła, jak wygląda jej codzienność

Chloe ma 29 lat i dziewięcioro dzieci, w tym trojaczki i bliźnięta. Swoją wesołą gromadkę nazywa "fasolkami" i prowadzi profil na Instagramie, w którym skupia się na różnych aspektach życia rodzinnego. Pokazuje, jak wygląda jej codzienność pomiędzy stosem prania, prasowania i gotowania.

Chloe obserwuje prawie 500 tys. osób. Na tle innych rodzin wyróżnia się naprawdę dużą rodziną. 29-latka ma dziewięcioro dzieci i wszystkie z nich aktualnie są poniżej 10. roku życia. W swoich mediach społecznościowych zdradza, jak wygląda jej codzienność. Nie jest łatwo i kolorowo, bo cała gromadzka maluchów jest bardzo wymagająca, toteż część domowych obowiązków przejął na siebie ich ojciec – mąż Ro. Cała jedenastka mieszka w Perth, w Australii.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ma 29 lat i dziewięcioro dzieci. Zdradza jak wygląda jej codzienność

Chloe wraz z mężem Ro, doczekali się dość licznej gromadki pociech. Chociaż zawsze chcieli oni mieć dużą rodzinę, to nie sądzili nigdy, że będzie ona tak liczna. W ciąży była sześć razy. Za jednym razem urodziła trojaczki, za drugim bliźniaki. Ostatnie dziecko przyszło na świat osiem miesięcy temu i jest najmłodszym i zarazem najbardziej wymagającym członkiem rodziny.

Z początkiem września przeprowadzili się do nowego, większego domu, ponieważ w poprzednim było zbyt mało miejsca dla tak licznej gromadki. Chloe daleka jest od "instagramowej perfekcji". W swoich mediach społecznościowych dzieli się kadrami z życia codziennego, toteż wrzesień był dla niej miesiącem rozpakowywania pudeł i ciągłego sprzątania po przeniesieniu się do nowego miejsca.

W końcu jesteśmy w naszym nowym domu. Wszędzie są pudła, wszędzie bałagan, ale udało się. Dzieci uwielbiają nowy dom i mają tyle radości z odkrywania i zabawy w chowanego

- napisała pod jednym z postów.

 

Mama dziewięciorga dzieci, czyli Evana, Otto, Felixa, trojaczków: Rufusa, Henrego i Pearl, bliźniaków: Cosmo i Sylvie oraz najmłodszej Birdie – stara się pogodzić obowiązki mamy ze swoją pracą w Internecie. Publikuje posty na Instagramie oraz nagrywa vlogi, w których przybliża to, jak wygląda życie z jej "fasolkami". W filmikach zdradza swoje triki i sposoby na to, aby nie zwariować i odnaleźć się w tym całym chaosie wiecznego prania, sprzątania i gotowania.

 
Zrobiłabym jeden z tych postów Instagram vs rzeczywistość... ale teraz mamy tylko rzeczywistość. Nie miałam zamiaru dzielić się tym zdjęciem, kiedy je pstrykałam, ale kiedy widzę wszystkie (9!) moje małe fasolki w jednym miejscu, lubię to uwieczniać i muszę przyznać, że uwielbiam to. Wygląda to na kompletny chaos, ale to był całkiem fajny moment

- dodała kobieta w jednym ze swoich postów. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA