Zaprosili gości i kazali im pozować. Nikt nie widział wiadomości w tle

Rodzice prześcigają się w kreatywnych pomysłach na informowanie bliskich o dziecku. Ostatnio w sieci ukazał się kilkusekundowy filmik, na którym w czasie imprezy przyszły tata ustawia gości do zdjęcia. Nikt nie spodziewa się tego, co wydarzy się potem.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Chociaż w Polsce nie jest to jeszcze aż tak popularne, za granicą rodzice często organizują przyjęcia, w czasie których przekazują bliskim informacje o ciąży. Często goście nie wiedzą, w jakim celu zostali zaproszeni, a z czasem trwania przyjęcia napięcie sięga zenitu. Ostatnio nagranie z jednej z takich imprez zyskało popularność na TikToku.

Zobacz wideo Zostawiają dziecko w samochodzie i idą do sklepu. Adwokat: To może zakończyć się więzieniem

W nietypowy sposób ogłosili, że spodziewają się dziecka

Ashley i jego partner niedługo z pomocą surogatki zostaną rodzicami. Z tej okazji postanowili wyprawić przyjęcie i w nietypowy sposób przekazać szczęśliwą wiadomość. W czasie imprezy tata ustawił wszystkich gości do zdjęcia, a kiedy nacisnął spust migawki i zaczęło się odliczanie samowyzwalacza, dołączył do grupy. Wszyscy pozowali uśmiechnięci w stronę kamery, a w tym czasie zza ich pleców wyłonił się transparent z napisem "Będziemy mieli dziecko". Kiedy po udanej sesji goście się odwrócili, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Utrzymanie sekretu było dla nas najtrudniejsze

- przyznał później autor nagrania.  Pod wideo posypały się gratulacje, a obserwatorzy pary nie kryli wzruszenia.

Nie będę płakać, nie będę płakać
Co za szczęście! Mam dwóch ojców i są najlepszymi rodzicami na świecie
Gratulacje! Widać, że dziecko będzie miało szczęśliwą rodzinę 
To najsłodsze nagranie, jakie widziałem

- czytamy.

Więcej o: