Tata kąpał dziecko w zlewie razem z naczyniami. "Wszystko pod ręką"

Mężczyzna miał za zadanie wykąpać swoją pociechę i pozmywać naczynia. Znalazł sposób na połączenie tych dwóch czynności. Maluszkowi bardzo się to spodobało. Internautom również, pisali: "Ojciec roku."

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

KIedy mama wychodzi z domu i zostawia dziecko z tatusiem możliwe są dwa scenariusze. Pierwszy jest taki, że mężczyzna nie poradzi sobie z maluszkiem, zrobi w domu wielki bałagan, w końcu wykończony uśnie razem z nim. Tak dzieje się coraz rzadziej, bo współcześni tatusiowie doskonale potrafią się zająć swoją pociechą, potrafią ją nakarmić, przewinąć, wykąpać etc. I doskonale się przy tym bawią. Drugi scenariusz jest taki, że przede wszystkim się bawią, a efekty tej zabawy często trafiają do mediów społecznościowych.

Tata miał zmyć naczynia i wykąpać dziecko

Na TikToku na koncie sproutfox_home pojawiło się naranie, którego bohaterem jest mężczyzna i jego dziecko, które na oko ma około roku. Tata miał za zadanie pozmywać naczynia i wykąpać swoją pociechę. Postanowił połączyć te dwa zadania i jak widać - doskonale mu się to udało. 

Na filmiku widzimy maluszka siedzącego w kuchennym zlewie wypełnionym wodą i pianą. Jego tata czuwa nad bezpieczeństwem dziecka i jednocześnie myje i płucze naczynia. Wszystko robi z kamienną miną, co sytuacji dodaje komizmu.

Zobacz wideo Czy kąpiel noworodka zawsze musi być dramatem? Położna udziela wskazówek

Internauci pochwalili tatę za pomysłowość

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka. Możnaby się spodziewać, że skrytykują mężczyznę za brak wyobraźni i narażanie dziecka na niebezpieczeństwo, jednak internauci byli rozbawieni nagraniem do łez. Nie szczędzili pomysłowemu tacie pochwał. Pisali:

Mama wyszła i kazała mężowi umyć naczynia i dziecko.
I kto powiedział, że mężczyźni nie są wielozadaniowi?
Dwa w jednym. Facet nieźle to wszystko sobie wymyślił. 
Nazywamy to upieczeniem dwóch pieczeni przy jednym ogniu.
Dlatego spokojnie można zostawiać dzidziusia pod opieką taty.
Jak widać, z tatusiem nigdy nie jest nudno.
I wszystko ma pod ręką.
Wszystko pod kontrolą, chata ogarnięta.
Cóż, przynajmniej ma na niego oko i dziecko w tym czasie nie demoluje domu.

Jeden z użytkowników TikToka zauważył:

Eko- tata oszczędza wodę.

Ktoś inny stwierdził:

Dziecko wygląda na szczęśliwe. Zdecydowanie ojciec roku.
Więcej o: