Powiedziała, ile wydaje na świąteczne prezenty dla dzieci i spadł na nią hejt. "Zatkało mnie"

Wraz ze zbliżającymi się świętami, zbliżają się dodatkowe wydatki. Wielu rodziców zastanawia się, ile pieniędzy przeznaczyć na prezenty dla swoich pociech. Ostatnio jedna z mam poruszyła ten temat w nagraniu na TikToku. Internautów oburzyła jednak jej wypowiedź. Kobieta odpowiedziała na krytykę.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Hannah opublikowała nagranie na TikToku, w którym wyznała, że pozwoliła swoim dzieciom wybrać prezent na gwiazdkę bez ustalania z nimi wcześniej budżetu. Ostatecznie wyszło, że na każdą pociechę przeznaczy około 100 dolarów, czyli ponad 450 zł. 

Mam troje dzieci. Dla niektórych może to być mnóstwo pieniędzy, dla innych taka suma to nic

- stwierdziła. Następnie dodała, że naprawdę nie obchodzi jej opinia internautów, po prostu tyle wyda.

Zobacz wideo Julia Wieniawa "odgruzowuje się" po świętach. Pochwaliła się efektami zabiegów

"Zatkało mnie"

Wymieniła też, że jedna z jej córek chciała akcesoria do pokoju, druga zabawkowy keyboard, a trzecia klocki Lego. W komentarzach po jej wyznaniu wybuchła jednak burza. Jedna z obserwatorek napisała, że ona ma zaledwie dwoje dzieci i wyda na nie 4 tys. dolarów, czyli ponad 18 tys. złotych.

Niektórzy oszczędzają cały rok, żeby wydać dużo więcej w święta
To tylko raz w roku, nie powinnaś mieć wymówek

- pisali.

W odpowiedzi na zarzuty Hannah nagrała filmik, na którym zapytała swoje dzieci, co myślą o tych "obrzydliwych komentarzach". Pociechy przyznały, że w ich poczuciu mama mogłaby wydać jeszcze mniej. Chodzi tylko o dobrą zabawę.

Rzadko odbiera mi mowę, ale kiedy zobaczyłam wasze komentarze, zatkało mnie

- stwierdziła mama trójki. Na koniec podkreśliła, że bycie dobrym rodzicem, to coś więcej niż drogie prezenty. Zgadzacie się?

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pokazała zdjęcie z końcówki ciąży. Fanka: Stopy chcesz tam zmieścić?

Więcej o: