Urodził się 11.11 o godzinie 11:11. "Anielski chłopiec" skończył 11 lat

Chłopiec urodzony 11 listopada 2011 roku - o godzinie 11.11, skończył w miniony piątek 11 lat. "Anielski chłopiec" przyszedł na świat w Wielkie Brytanii i wiele osób uważa, że jest darem od Boga, który przybył z miłością i ochroną, a jego zadaniem jest przynieść jasność i wskazówki. Czy przepowiednia odnośnie daty urodzin się sprawdzi?

Wiele osób wierzy, że dzięki numerologii możemy wyczytać więcej, niż nam się wydaje. Ta nauka koncentruje się na badaniu liczb oraz ich mistycznego znaczenia. Toteż kiedy 11.11.2011 roku o godzinie 11:11 urodził się chłopiec, wielu wierzy, że był to znak od Boga.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Historia "anielskiego chłopca"

Daniel Saunders, który według szacunków miał się urodzić sześć dni później, uważa, że data jego urodzin nie jest tylko magiczna, ale przede wszystkim wyjątkowa. W dniu swych jedenastych urodzin miał nawet otrzymać jedenaście prezentów.

Bardzo czekałem na te urodziny. To bardziej ekscytujące niż jakiekolwiek inne święto. To mój szczęśliwy numer i jest łatwy do zapamiętania. Nikt nigdy nie zapomina o moich urodzinach!

- powiedział Daniel w rozmowie z portalem dailymail.co.uk.

Chłopiec wyjaśnił również, że sam zaczął interesować się swoją datą urodzin. Doszukał się także informacji, że liczba 11 jest główną liczbą w numerologii, czyli specjalnego rodzaju nauce, która przypisuje liczbom i datom, wyjątkowe znacznie. Okazuje się, że taka duża zbitka jedenastek ma przynieść szczęście dla chłopca i jego najbliższych. Jest boska.  

Daniel miał się urodzić 17 listopada 2011 roku - ale tydzień wcześniej jego mama Charlotte została poinformowana, że dziecko ułożone jest w złej pozycji. Lekarze próbowali go przesunąć, ale nie mogli, toteż wyznaczyli datę cięcia cesarskiego na 11 listopada. Wszystko miało odbyć się wcześnie rano, ale chirurdzy potrzebowali nieco więcej czasu, aby wydobyć dziecko, ponieważ znajdowało się ono pod żebrami matki.  

Daniel urodziłby się nieco wcześniej, ale utknął pod moimi żebrami i lekarzom zajęło trochę więcej czasu wyjęcie go. To niesamowite, że urodził się z tymi wszystkimi 11-tkami

- dodaje Charlotte, jego mama.

Znaczenie jedenastki. To anielska data i godzina?

Wiele osób wierzących w znaczenie liczb uważa, że jeśli spojrzysz na zegarek i będzie godzina 11:11 - to twój anioł stróż właśnie daje ci znak. Natomiast ci, którzy urodzili się 11.11, mają jeszcze większe szczęście, ponieważ nie tylko są otoczeni specjalną "boską" opieką, ale ich specjalnym zadaniem jest uczynienie tego świata lepszym.  

Niektórzy uważają, że faktyczne znaczenie 11:11 jest znakiem liczbowym, że istoty anielskie są blisko. Przybywają z miłością i ochroną i chcą przynieść ci jasność i wskazówki. Tak więc, kiedy widzisz 11:11, ufaj, że jest to przesłanie anioła, które możesz odszyfrować. Co znamienne, 11:11 to liczba mistrzów, którzy wpłynęli na ludzkość i zmienili wibracje naszej ziemi na przestrzeni historii. Wniebowstąpieni mistrzowie, tacy jak Budda (Siddhartha Gautama), Jezus Chrystus i Quan Yin, przesyłają ci przesłanie, że jesteś boskim aspektem Stwórcy, mistrzem bycia sobą w ludzkiej postaci

 - zaznacza Bartosz Kazibudzki, którego słowa cytuje portal znaczeniegodzin.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA