Noworodek stał się sensacją w szpitalu "wszyscy przychodzili go zobaczyć". Powodem wyjątkowe włosy

Maluch, który przyszedł na świat w jednym z angielskich szpitali stał się sensacją. Wszystko przez wyjątkowe włosy, z którymi się urodził. "Wszyscy przychodzili go zobaczyć".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Odbieranie noworodka i świeżo upieczonej mamy ze szpitala. Jakie zadania ma tata? Jak ubrać dziecko na podróż?

W Wokingham w hrabstwie Berkshire przyszło na świat wyjątkowe dziecko. Maluch urodził się 6 października i od razu zwrócił na siebie uwagę wszystkich. Wszystko przez burzę całkowicie białych włosów. Jego mama, 34-letnia Gemma Stone, twierdzi, że maluch idzie śladami rodzeństwa, które też urodziło się ze śnieżnobiałymi czuprynami.

Noworodek przyszedł na świat z wyjątkowymi włosami. Wszyscy podziwiali jego czuprynę

Jak podaje portal Dailypostimes.com, Mały Archie urodził się z niesamowitymi włosami - były całkiem śnieżnobiałe. To były tak wyjątkowe narodziny, że malucha podziwiał cały personel szpitala. Jak relacjonuje mama Archiego:

On jest w centrum zainteresowania. Personel szpitala nigdy nie widział noworodka z tak dużą ilością jasnych włosów. Pojechał z położnymi na wycieczkę, co było zabawne. 

Gemma ma też dwójkę starszych dzieci - czteroletnią Lilly oraz dziesięcioletniego Kaia, które również przyszły na świat z burzą jasnych włosów. Gdy urodził się Archie, młoda mama zażartowała, że dzieci "pochłaniają cały jej wybielacz". 34-latka opowiedziała, że nieznajomi podchodzą do niej i jej synka, aby skomentować jego jasne włosy. Ludzie są zachwyceni urodą malucha. Na to, że zainteresowanie Archiem osłabnie, nie ma co liczyć, bo wygląda na to, że chłopiec zachowa swój niesamowity kolor włosów, podobnie jak jego starsze rodzeństwo. 

Chłopiec urodził się z burzą platynowych włosów. Stał się sensacją z powodu wyjątkowej urody

Mama Archiego powiedziała też, że maluch jest wyjątkowy z powodu swoich loczków - jego starsze rodzeństwo ma proste włosy, choć wciąż platynowe. 34-latce zależy przede wszystkim na zachowaniu kręconych pasm u Archiego. Co ciekawe, maluch przyszedł na świat tydzień po tym, jak urodził się chłopiec tak duży, że potrzebował ubranek na dziecko dziewięciomiesięczne. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA