Mama płacze co noc, bo została zmuszona, by nadać dziecku pospolite imię. "Bardzo żałuję tej decyzji"

Imię dla dziecka to decyzja na całe życie. To bardzo ważne, aby nie poddać się chwilowej modzie czy zachwytowi nad imieniem na przykład bohatera serialu. Imię zostanie z dzieckiem na zawsze. Pewna mama podzieliła się smutną historią. Codziennie płacze, bo nadała dziecku imię, której jej się nie podoba.

Imię dla dziecka. Kto żałuje wyboru?

Czy kiedykolwiek żałowałeś imienia, które nadałeś swojemu dziecku? To pytanie, na które niewiele osób, które naprawdę żałuje, odpowie szczerze. Przyznała się do tego jednak Mairéad Stevens, która z powodzeniem prowadzi konto na TikToku. Ma już 190 000 obserwujących i ponad 4,8 miliona polubień. Jej niedawne nagranie poruszyło wiele osób.

Kiedy mieliśmy naszego syna, wszyscy, których znaliśmy, mieli chłopców. Cała nasza rodzina, wszyscy nasi przyjaciele. Wszystkie imiona, które znajdowały się na mojej liście dla chłopca, zostały już zajęte przez dzieci najbliższych nam osób

- zaczęła historię.

Imię, w którym byłam zakochana najbardziej, idealnie pasuje również do imienia mojej małej dziewczynki. Ale też zostało już zajęte przez inną rodzinę

- kontynuowała.

Mój mąż i ja wpadliśmy w paranoję. Uważaliśmy, że inni pomyśleliby, że kopiujemy imię ich dziecka. Zdecydowaliśmy się więc na inne.

- dodaje.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

"Płakałam z powodu decyzji"

Mairead niestety podjęła złą decyzję. Bardzo jej żałowała.

Przez pierwsze sześć miesięcy prawie codziennie płakałam z powodu mojej decyzji. Tak bardzo tego żałowałam. Po prostu nie sądziłam, że imię pasuje do mojego dziecka.

Imię, które rodzice wybrali dla syna, to James. A to, którego postanowili nie wybrać, a które im się tak bardzo podobało to Max.

Więc myślę, że to tylko lekcja, aby nie martwić się o to, co naprawdę myślą inni. W tej chwili już nie żałuję. Naprawdę wyrosły, pasują do nich te imiona i nie wyobrażam sobie, by nazywano je inaczej

- dodała na koniec.

Więcej o: