Rebel Wilson niedawno wyznała, że jest w związku z kobietą. Teraz została mamą córeczki

Rebel Wilson poinformowała na swoich profilach w mediach społecznościowych, że została mamą córeczki. Opublikowała także zdjęcie dziewczynki, która otrzymała imię Royce Lillian.
Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Aktorka marzyła o macierzyństwie od lat. Jednak jakiś czas temu wyznała, że mimo utraty wagi nie mogła zajść w ciążę. Powodem był zespół policystycznych jajników, który może powodować problemy z płodnością. 

Rebel Wilson o córce: Jest pięknym cudem!

Marzenie aktorki o macierzyństwie w końcu się spełniło. Jak zdradziła, skorzystała z usług surogatki.

Z dumą informuję o narodzinach mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę. Nie potrafię opisać miłości, jaką ją obdarzyłam. Jest pięknym cudem!

- napisała aktorka. W jej poście nie zabrakło także podziękowań.

Jestem na zawsze wdzięczna wszystkim, którzy byli w to zaangażowani, przygotowywałam się do tego od lat… Chciałam w szczególności podziękować mojej wspaniałej surogatce, która ją nosiła i urodziła z taką troską. Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niezwykły prezent

- stwierdziła.

"Dużo szacunku dla wszystkich mam!"

Rebel dodała, że jest bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem. 

Jestem gotowa dać jej całą miłość, jaką można sobie tylko wyobrazić. Szybko się uczę… Dużo szacunku dla wszystkich mam! Jestem dumna, że dołączyłam do waszego klubu

- podsumowała aktorka.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: