Anna Lewandowska pokazała nowy talent Klary. "Ale uroczo"

Anna Lewandowska pokazała w sieci kadry z niedzielnego spaceru. Trenerka po raz kolejny udowodniła, że czas spędzony z rodziną daje jej bardzo dużo satysfakcji. Na jednym ze zdjęć zwracamy uwagę na nowe zainteresowanie Klary. Czy dziewczynka ma także artystyczną duszę?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek - Laury i Klary. Sportowa para nie raz podkreślała w mediach, że dzieci są dla nich wszystkim. Ostatnio Ania w szczerym wpisie w mediach społecznościowych przyznała, że choć bycie rodzicem, to bardzo trudna i odpowiedzialna sprawa, to uśmiech córek wynagradza im wszystko. Rodzice często zastanawiają się, co zrobić, żeby córki wyniosły z domu, to co najcenniejsze.

Spędziliśmy z Robertem wiele godzin, dyskutując o tym. Chcemy, aby zawsze czuły się kochane, miały poczucie własnej wartości oraz wiedziały, że jako rodzice jesteśmy i zawsze będziemy obok

- przyznała Ania i dodała, że robią wszystko, aby dziewczynki czuły się komfortowo w nowym domu.

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Anna Lewandowska pokazała talent córki. Klara nawet na spacerze ma ze sobą kredki

Anna Lewandowska w najnowszym wpisie na Instagramie pokazała kilka kadrów wykonanych podczas niedzielnego spaceru rodzinnego. Trenerka nie kryje czułości do ukochanego męża i pokazuje, że przeprowadzka im służy. Na jednym z kadrów widzimy, jak Klara wraz ze swoją siostrą siedzą przy murku. Starsza córka ma przy sobie kredki do malowania i kolorowankę. Widać, że dziewczynka oprócz sportowych genów, ma także artystyczną duszę.

Anna Lewandowska pokazała nowy talent Klary. 'Ale uroczo'Anna Lewandowska pokazała nowy talent Klary. 'Ale uroczo' Instagram, screen: @annalewandowska

Anna Lewandowska pokazała nowy talent Klary. 'Ale uroczo'Anna Lewandowska pokazała nowy talent Klary. 'Ale uroczo' Instagram, screen: @annalewandowska

 

Fanka: Dziewczynki to piękne siostry. Dobrze, że mają siebie. W przyszłości na pewno bardzo to docenią

Obserwatorzy Lewandowskich uwielbiają podziwiać ich rodzinne kadry. Nic dziwnego, że pod takimi zdjęciami pojawia się sporo komentarzy. Fani są zachwyceni relacjami i piszą o rodzinie miłe komplementy. Często wspominają też o Klarze i Laurze. 

Nie ważne gdzie, ważne, że razem.
Dzieciaki są cudne!
Ale piękne macie tam słońce. Piękna rodzina i cudowne siostry!
Ale uroczo!
Rodzina to jest siła!
Dziewczynki to piękne siostry. Dobrze, że mają siebie. W przyszłości na pewno bardzo to docenią

- pisali obserwatorzy w komentarzach. Jedna z internautek stwierdziła, że to świetny moment, aby dodać komentarz o wartościach rodzinnych, które z pewnością są dla Lewandowskich bardzo ważne:

Rodzina - to tu zaczyna się życie, a miłość się nigdy nie kończy. Rodzina jest w życiu oparciem, czymś, co chroni, co daje siłę. Ojciec jest głową rodziny, a matka jej sercem. Rodzina to silnik umożliwiający podbój świata, a zarazem bunkier, w którym można się schronić.
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA