Małgorzata Socha pokazała dzieci. Zdaniem fanów jedna z córek to kopia mamy

Małgorzata Socha opublikowała niedawno na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje u boku męża i swoich pociech. Przy okazji aktorka poruszyła ważną kwestię.
Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Socha nie przyjęła nazwiska po mężu?

Małgorzata Socha jest od wielu lat jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Aktorka dzieli się na nim z fanami różnymi momentami ze swojego życia. Rzadko jednak pokazuje rodzinę. Niedawno jednak zrobiła wyjątek. 

"Mam to wielkie, wielkie szczęście, że jestem mamą tej trójki"

Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trójki dzieci - córek Zosi, Basi oraz syna Stanisława. Aktorka opublikowała niedawno na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje u boku męża i pociech. Przy okazji poruszyła ważną kwestię. 

Mam to wielkie, wielkie szczęście, że jestem mamą tej trójki cudownych, zdrowych, uśmiechniętych rozrabiaków, ale wiem, że niestety nie zawsze tak jest. Według informacji Instytutu Matki i Dziecka w ostatnich miesiącach przybywa coraz więcej użytkowników ciężkich wad wrodzonych u płodów

- napisała aktorka. Dodała także, że w Instytucie Matki i Dziecka kobiety w ciąży mogą uzyskać niezbędną pomoc. 

Zdaniem fanów jedna z córek to kopia mamy

Fani aktorki są zachwyceni rodzinnym zdjęciem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Śliczna rodzinka. Córka po lewej jak tata. Reszta cała mama.
Jakie śliczne. Dziewczynka pośrodku jest bardzo do mamy podobna.
Córka i syn kopia mamy. Śliczne dzieci.
Córcia w środku istna mama. Kopia dosłownie

- możemy przeczytać pod postem. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: